Medlemsregister

For å sortere, for eksempel på “virksomhet”, klikk på kolonnetittel.

Displaying 1–50 of 97 1 2
Firmanavn Adresse Kontakt Epost Telefon Nettside Virksomhet
AF Decom Innspurten 15, Postboks 6272 Etterstad, N-0603 Oslo Thomas Jølstad Henriksen thomas.jolstad.henriksen@afgruppen.no 90625322 https://afgruppen.no/ Entreprenør
Agder marine AS Marviksveien 120, 4632 Kristiansand S Petter Høivold petter@agdermarine.no 38042290 http://www.agdermarine.no Entreprenør
ALS Laboratory Group Norway AS Postboks 643 Skøyen, 0214 Oslo Torgeir Rødsand torgeir.rodsand@alsglobal.com 22131801 http://www.alsglobal.no Analyselab.
Alta kommune Postboks 1403, 9506 Alta Jon-Håvar Haukland jonhavar.haukland@alta.kommune.no 78455135 / 91342536 http://www.alta.kommune.no Kommune
Arendal kommune Postboks 503 4898 Grimstad Sten Terje Jørgensen sten.terje.jorgensen@arendal.kommune.no 37013000 / 95808631 http://www.arendal.kommune.no Kommune
Asplan Viak AS Abelsgt 9, 7030 Trondheim Helga Lassen Bue helga.bue@asplanviak.no 48120083 http://www.asplanviak.no Konsulent
Avfall Sør AS Pb. 4094, 4689 Kristiansand S Britt G. Iversen bgi@avfallsor.no 38177072 http://www.avfallsor.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Avinor AS Dronning Eufemias gate 6, 0191 Oslo Trine Reistad trine.reistad@avinor.no 90947461 http://www.avinor.no Eiendom
Bærum kommune 1304 Sandvika Mona Trehjørningen mon.trehjorningen@baerum.kommune.no 67504418 http://www.baerum.kommune.no Kommune
Bane NOR Biskop Gunnerus' gate 14, Oslo Gry Dahl gry.dahl@banenor.no 45633963 http://www.banenor.no Eiendom
Bergen kommune Postboks 7700, 5020 Bergen Kolbjørn Akervold kolbjorn.akervold@bergen.kommune.no 91596670 http://www.bergen.kommune.no Kommune
Bergmesteren Raudsand AS Vågeveien 7, 6509 Kristiansund Harald Storvik harald@envoilution.com 98244677 http://- Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Bodø kommune Pb. 319, 8001 Bodø Solveig Lakså solveig.laksa@bodo.kommune.no 75555307 http://www.bodo.kommune.no Kommune
Boskalis Sweden AB Vassgatan 3D, 4150 SE 41502 Göteborg, Sverige Michael Törnqvist mt@boskalis.se +46 31507338 http://www.boskalis.se Entreprenør
Cowi AS Postboks 4220 Torgarden N-7436 Trondheim Ingvild Bjelland Lende ible@cowi.no 47850607 http://www.cowi.no Konsulent
Direktoratet for Mineralforvaltning Leiv Eirikssonsvei 39, 7040 Trondheim Randi Grini randi.grini@dirmin.no 73904050 http://www.dirmin.no Statlig
DMR miljø og geoteknikk AS Maridalsv. 163, 0461 Oslo Michael E. Nielsen men@dmr.as 94050000 http://www.dmr.as Konsulent
DNV AS Veritasveien 1, 1322 Høvik Jens Laugesen jens.laugesen@dnv.com 97026958 https://www.dnv.com/ Konsulent
Eurofins Environment Testing Norway AS Møllebakken 50, Pb 3055, 1506 Moss Beate Sjøberg beate.sjoberg@eurofins.no 99112236 http://www.eurofins.no Analyselab.
Fana Stein & Gjenvinning AS Fanaveien 221, 5239 Rådal Karsten Gundersen karsten@fsg.no 55118700 http://www.fsg.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Forsvarsbygg Grev Wedels plass 5, 0151 Oslo Harald Bjørnstad harald.bjornstad@forsvarsbygg.no 95927778 http://www.forsvarsbygg.no Eiendom
FREVAR KF Habornveien 61, 1630 Gamle Fredrikstad Elin Rustad elirus@frevar.no 48065006 http://www.frevar.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Geode Consult Pb 97, N 1378 Nesbru Elisabeth Håker Sanne esanne@geode.no 99011431 http://www.geode.no Konsulent
Geovita AS Lilleakerveien 4A, 0283 Oslo Torbjørn Johansen torbjorn.johansen@geovita.no 22513190 http://www.geovita.no Konsulent
Gjøvik kommune Postboks 630, 2810 Gjøvik Inger Katharina Gregersen igg@gjovik.kommune.no 61189557 http://www.gjovik.kommune.no Kommune
Glencore Nikkelverk AS Vesterveien 31, 4613 Kristiansand Bjørg Kari Haugland bjorg.haugland@glencore.no 48881426 http://www.nikkelverk.no/ Eiendom
Golder Associates AS Ilebergveien 3, 3011 Drammen Eli Smette Laastad eli.smette.laastad@golder.no 97622275 http://www.golder.com Konsulent
GrunnTeknikk AS Pb 37, 3108 Vear Kajsa Onshuus kajsa@grunnteknikk.no 92666294 http://www.grunnteknikk.no Konsulent
Hamar kommune Postboks 4063, 2306 Hamar Renathe Ryberg renathe.ryberg@hamar.kommune.no 62563201 http://www.hamar.kommune.no Kommune
Hammerfest kommune Kommunehuset, 9600 Hammerfest Tor Harry Bjørn tor.harry.bjorn@hammerfest.kommune.no 78402000 http://www.hammerfest.kommune.no Kommune
Herøya Industripark AS Postboks 1007, 3905 Porsgrunn Marit Bredesen marit.bredesen@hipark.no 48198389 http://www.heroya-industripark.no/no/ Eiendom
Holger Hartmann AS Berghagan 3, 1405 Langhus May Bagge-Lund may.bagge-lund@holgerhartmann.no 97117209 http://www.holgerhartmann.no Utstyrsleverandør
Horten kommune Rådhuset i Horten, Postboks 10, 3191 Horten Camilla F. Pettersen camilla.pettersen@horten.kommune.no 92618681 http://www.horten.kommune.no Kommune
IFE Instituttveien 18, 2007 Kjeller Ingar Johansen ingar.johansen@ife.no 48156929 http://www.ife.no/en/ FoU / Undervisning
Implenia Norge AS Fornebuveien 11, 1366 Lysaker Silje Nygaard Holen silje.holen@implenia.com 95282150 http://www.implenia.com Entreprenør
Kristiansand kommune Postboks 417 Lundsiden, 4604 Kristiansand S Marianne Bliksås marianne.bliksas@kristiansand.kommune.no 38243025 http://www.kristiansand.kommune.no Kommune
Kystverket Senter for Utbygging, Postboks 1502, 6025 Ålesund Camilla Anita camilla.spansvoll@kystverket.no 95249093 http://www.kystverket.no Statlig
Labora AS Klinkerv. 8, 8006 Bodø Erik Johansen erik@labora.no 90245741 http://www.labora.no Analyselab.
Lindum AS Lerpeveien 155, 3036 Drammen Karen Ane Skjennum karen.ane.skjennum@lindum.no 99225123 http://www.lindum.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Matriks AS Gaustadalleen 21, 0349 OSLO Sølvi Holmefjord solvi.holmefjord@matriks.no 97553811 http://www.matriks.no Utstyrsleverandlør
Miljøkalk AS Pb. 53, 1309 Rud Martin Mengede martin.mengede@kalk.no 46928524 http://www.kalk.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Miljøvakta AS Østensjøveien 15d, 0661 Oslo Fred Ytterdahl fred@miljovakta.no 93210567 http://www.miljovakta.no Entreprenør
Mo Industripark AS Postboks 500, 8601 Mo i Rana Kjell Arne Hagen kjell.hagen@mip.no 91879884 http://Hagen Eiendom
Multiconsult Norge AS Postboks 198 Skøyen, 0213 Oslo Ida-Marie Arnesen ida-marie.arnesen@multiconsult.no 91747445 http://www.multiconsult.no Konsulent
NGI Pb. 3930 Ullevål, 0806 Oslo Paul Sverdrup paul.cappelen@ngi.no 22023000 http://www.ngi.no Konsulent
NIBIO Fredrik A. Dahlsvei, 1432 Ås Øistein Vethe oistein.vethe@bioforsk.no 03246 http://www.nibio.no/ FoU / Undervisning
NIRAS Norge AS Ipark, Prof. Olav Hanssens vei 7a, 4021 Stavanger Mari Sunde mari.sunde@niras.com 90835193 http://www.nirasnorge.no/ Konsulent
NIVA Gaustadallèen 21, 0349 Oslo Marianne Olsen marianne.olsen@niva.no 95722951 http://www.niva.no FoU / Undervisning
NOAH Solutions AS Serviceboks H, 3081 Holmestrand Bjørn Engelstad bjorne@noah.no 97627335 https://www.noah.no/ Mottaks- / Behandlingsanlegg
Norconsult AS Postboks 626, 1303 Sandvika Vegard Kvisle vegard.kvisle@norconsult.com 67571097 http://www.norconsult.no Konsulent
Displaying 1–50 of 97 1 2