Medlemsregister

For å sortere, for eksempel på “virksomhet”, klikk på kolonnetittel.

Displaying 1–50 of 94 1 2
Firmanavn Adresse Kontakt Epost Telefon Nettside Virksomhet
Bergmesteren Raudsand as Vågeveien 7, 6509 Kristiansund Harald Storvik harald@envoilution.com 982 44 677 http://- Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Mo Industripark AS Postboks 500, 8601 Mo i Rana Kjell Arne Hagen kjell.hagen@mip.no 918 79 884 http://Hagen Eiendom
Agder marine as Marviksveien 120, 4632 Kristiansand S Petter Høivold petter@agdermarine.no 38042290 http://www.agdermarine.no Entreprenør
ALcontrol Bekkeliveien 2, N-2315 Hamar Kristin Wien kristin@alcontrol.no 982 67 570 http://www.alcontrol.no Analyselab.
Ålesund kommune Ålesund rådhus, Keiser Wilhelmsgate 11, 6003 Ålesund Rose Mari Refsnes rose.mari.refsnes@alesund.kommune.no 70 16 27 42 / 70 16 20 00 http://www.alesund.kommune.no Kommune
ALS Laboratory Group Norway As Postboks 643 Skøyen, 0214 Oslo Torgeir Rødsand torgeir.rodsand@alsglobal.com 22131801 http://www.alsglobal.no Analyselab.
Alta kommune Postboks 1403, 9506 ALTA Jon-Håvar Haukland jonhavar.haukland@alta.kommune.no 78 45 51 35 / 913 42 536 http://www.alta.kommune.no Kommune
Asplan Viak as Moerveien 5, 1430 Ås Bente Syversen nina.syversen@asplanviak.no 970 16 423 http://www.asplanviak.no Konsulent
Avfall Sør as Pb. 4094, 4689 Kristiansand S Britt G. Iversen bgi@avfallsor.no 38 17 70 72 http://www.avfallsor.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Avinor as Dronning Eufemias gate 6, 0191 Oslo Trine Reistad trine.reistad@avinor.no 909 47 461 http://www.avinor.no Eiendom
Bærum kommune 1304 Sandvika Mona Trehjørningen mon.trehjorningen@baerum.kommune.no 67504418 http://www.baerum.kommune.no Kommune
Bane NOR Biskop Gunnerus' gate 14, Oslo Gry Dahl Gry.Dahl@banenor.no 456 33 963 http://www.banenor.no Eiendom
Bergen kommune Postboks 7700, 5020 Bergen Per Vikse per.vikse@bergen.kommune.no 55 56 60 62 http://www.bergen.kommune.no Kommune
Bodø kommune Pb. 319, 8001 Bodo Ingunn Øvsthus ingunn.ovsthus@bodo.kommune.no 75 55 52 00 http://www.bodo.kommune.no Kommune
Boskalis Sweden ab Vassgatan 3D, 4150 SE 41502 Göteborg, Sverige Michael Törnqvist mt@boskalis.se +46 315 07 338 http://www.boskalis.se Entreprenør
Cowi as Jens Wilhelmsensvei 4, 1601 Fredrikstad Øystein Løvdal olov@cowi.no 928 98 252 http://www.cowi.no Konsulent
Direktoratet for Mineralforvaltning Leiv Eirikssonsvei 39, 7040 Trondheim Randi Grini randi.grini@dirmin.no 73 90 40 50 http://www.dirmin.no Statlig
DMR miljo og geoteknikk AS Smedgata 32, N-0651 Oslo Michael E. Nielsen men@dmr.as 94 05 00 00 http://www.dmr.as Konsulent
DNV GL as Veritasveien 1, 1322 Høvik Jens Laugesen jens.laugesen@dnvgl.com 970 269 58 http://www.dnvgl.com Konsulent
Oslo kommune. Eiendom og Byutvikling EBY P.b. 4753 Sofienberg, 0506 Oslo Steinar Sidselrud steinar.sidselrud@eby.oslo.kommune.no 02180 http://www.eby.oslo.kommune.no Kommune
Envisan Envisan NV Norwegian Branch, Transittgata 18, 7042 Trondheim Bart Van Renterghem bart.vanrenterghem@envisan.com 450 80 348 http://www.envisan.com Entreprenør
Eurofins Environment Testing Norway as Møllebakken 50, Pb 3055, 1506 Moss Bjørn Tore Kildahl bjorntore.kildahl@eurofins.no 900 48 764 http://www.eurofins.no Analyselab.
Forsvarsbygg Ressurssenter Postboks 405 Sentrum, 0103 Oslo Harald Bjørnstad harald.bjornstad@forsvarsbygg.no 959 27 778 http://www.forsvarsbygg.no Eiendom
Franzefoss AS Postboks 53, 1309 Rud Astrid Drake astrid.drake@franzefoss.no 90 517 519 http://www.franzefoss.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
FREVAR KF Habornveien 61, 1630 Gamle Fredrikstad Maryanne Ågård Hansen hmaa@fredrikstad.kommune.no 69357340 / 41449415 http://www.frevar.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Fana Stein & Gjenvinning as Fanaveien 221, 5239 Rådal Karsten Gundersen karsten@fsg.no 55 11 87 00 http://www.fsg.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Fylkesmannen i Finnmark Statens hus, 9815 Vadsø Vigdis Johnsen fmfivjo@fylkesmannen.no 78 95 03 72 / 78 95 03 00 http://www.fylkesmannen.no/finnmark Statlig
Fylkesmannen i Hordaland Pb. 7310, 5012 Bergen Kjell Kvingedal fmhokkv@fylkesmannen.no 55 57 23 12 / 975 04 050 http://www.fylkesmannen.no/Hordaland Statlig
Fylkesmannen i Møre og Romsdal Fylkeshuset, 6404 Molde Anne Melbø fmmranml@fylkesmannen.no 71 25 85 15 / 977 04 591 http://www.fylkesmannen.no/More-og-Romsdal Statlig
Fylkesmannen i Nordland Statens Hus, Moloveiene 10, 8002 Bodø Oddlaug E. Knutsen fmnooek@fylkesmannen.no 75 53 15 55 http://www.fylkesmannen.no/Nordland Statlig
Fylkesmannen i Oslo og Akershus Pb. 8111 Dep, 0032 Oslo Kari Skogen fmoaksk@fylkesmannen.no 22 00 36 69 http://www.fylkesmannen.no/Oslo-og-Akershus Statlig
Fylkesmannen i Ostfold Vogtsgate 17, 1532 Moss Ildikó Nordensvan fmosiln@fylkesmannen.no 69 24 71 31 http://www.fylkesmannen.no/ostfold Statlig
Fylkesmannen i Sør-Trøndelag Statens Hus, Pb. 4710, Sluppen, 7468 Trondheim Torill Espedal fmsttes@fylkesmannen.no 73 19 90 06 http://www.fylkesmannen.no/Sor-Trondelag/ Statlig
Fylkesmannen i Telemark Pb. 2603, 3702 Skien Gunnar Djuvik fmtegdj@fylkesmannen.no 35 58 61 67 http://www.fylkesmannen.no/Telemark Statlig
Fylkesmannen i Troms Fylkeshuset, Strandveien 13, Tromsø Evy Jørgensen fmtrejo@fylkesmannen.no 77 64 22 02 http://www.fylkesmannen.no/troms Statlig
Fylkesmannen i Vestfold Pb. 2076, 3103 Tønsberg Trine Bull-Hansen fmvetbh@fylkesmannen.no 33 37 11 59 http://www.fylkesmannen/Vestfold Statlig
Geode Consult Pb 97, N 1378 Nesbru Elisabeth Håker Sanne esanne@geode.no 990 11 431 http://www.geode.no Konsulent
Geovita as Lilleakerveien 4A, 0283 Oslo Torbjørn Johansen torbjorn.johansen@geovita.no 22 51 31 90 http://www.geovita.no Konsulent
Gjovik kommune Gjøvik kommune, Postboks 630, 2810 Gjøvik Inger Katharina Gregersen igg@gjovik.kommune.no 61 18 95 57 http://www.gjovik.kommune.no Kommune
Golder Associates as Ilebergveien 3, 3011 Drammen Tonje Iren Krokaas tonje.krokaas@golder.no 980 98 993 http://www.golder.com Konsulent
GrunnTeknikk AS GrunnTeknikk AS, Pb 37, 3108 Vear Kajsa Onshuus kajsa@grunnteknikk.no 926 66 294 http://www.grunnteknikk.no Konsulent
Rokke Avfallsanlegg Postboks 150, 1751 Halden Kåre Edvardsen kare.edvardsen@halden.kommune.no 69 17 45 91 / 970 25 013 http://www.halden.kommune.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Hamar kommune Postboks 4063, 2306 Hamar Renathe Ryberg Renathe.Ryberg@hamar.kommune.no 62 56 32 01 http://www.hamar.kommune.no Kommune
Hammerfest kommune Kommunehuset, 9600 Hammerfest Tor Harry Bjørn tor.harry.bjorn@hammerfest.kommune.no 78 40 20 00 http://www.hammerfest.kommune.no Kommune
Heroya Industripark AS Herøya Industripark AS, Postboks 1007, 3905 Porsgrunn Tone Rabe tone.rabe@hipark.no 35 92 65 68 / 957 94 445 http://www.heroya-industripark.no/no/ Eiendom
Oslo kommune. Bymiljøetaten i Oslo kommune Maridalsvn. 3, 0178 OSLO Hans Kristian Daviknes hanskristian.daviknes@bym.oslo.kommune.no 02180 http://www.hev.oslo.kommune.no Kommune
Hjellnes Consult as Postboks 91, Manglerud, 0612 Oslo Bengt Fredrik Straith bfs@hjellnesconsult.no 901 22 324 http://www.hjellnesconsult.no/ Konsulent
Holger Hartmann as Berghagan 3, 1405 Langhus Arne K. Bjerklund arne.bjerklund@holgerhartmann.no 90 98 76 41 http://www.holgerhartmann.no Utstyrsleverandør
Horten kommune Rådhuset i Horten, Postboks 10, 3191 Horten Trude Movig trude.movig@horten.kommune.no 414 02 024 http://www.horten.kommune.no Kommune
IFE Instituttveien 18, 2007 Kjeller Ingar Johansen ingar.johansen@ife.no 48156929 http://www.ife.no/en/ife/departments/environmental_technology FoU / Undervisning
Displaying 1–50 of 94 1 2