Medlemsregister

For å sortere, for eksempel på “virksomhet”, klikk på kolonnetittel.

Displaying 1–50 of 94 1 2
Firmanavn Adresse Kontakt Epost Telefon Nettside Virksomhet
ALS Laboratory Group Norway As Postboks 643 Skøyen, 0214 Oslo Torgeir Rødsand torgeir.rodsand@alsglobal.com 22131801 http://www.alsglobal.no Analyselab.
Eurofins Environment Testing Norway as Møllebakken 50, Pb 3055, 1506 Moss Bjørn Tore Kildahl bjorntore.kildahl@eurofins.no 900 48 764 http://www.eurofins.no Analyselab.
ALcontrol Bekkeliveien 2, N-2315 Hamar Kristin Wien kristin@alcontrol.no 982 67 570 http://www.alcontrol.no Analyselab.
SINTEF Molab AS Mo Industripark, 8607 Mo i Rana Wenche Brennbakk wenche.brennbakk@molab.no 975 28 662 http://www.sintefmolab.no%20 Analyselab.
Avinor as Dronning Eufemias gate 6, 0191 Oslo Trine Reistad trine.reistad@avinor.no 909 47 461 http://www.avinor.no Eiendom
Statsbygg Postboks 8106 Dep. 0032 Oslo Rajesh Narsinh Sharma rash@statsbygg.no 815 55 045/ 95 19 16 51 http://www.statsbygg.no Eiendom
Mo Industripark AS Postboks 500, 8601 Mo i Rana Kjell Arne Hagen kjell.hagen@mip.no 918 79 884 http://Hagen Eiendom
Heroya Industripark AS Herøya Industripark AS, Postboks 1007, 3905 Porsgrunn Tone Rabe tone.rabe@hipark.no 35 92 65 68 / 957 94 445 http://www.heroya-industripark.no/no/ Eiendom
Bane NOR Biskop Gunnerus' gate 14, Oslo Gry Dahl Gry.Dahl@banenor.no 456 33 963 http://www.banenor.no Eiendom
Forsvarsbygg Ressurssenter Postboks 405 Sentrum, 0103 Oslo Harald Bjørnstad harald.bjornstad@forsvarsbygg.no 959 27 778 http://www.forsvarsbygg.no Eiendom
Agder marine as Marviksveien 120, 4632 Kristiansand S Petter Høivold petter@agdermarine.no 38042290 http://www.agdermarine.no Entreprenør
Boskalis Sweden ab Vassgatan 3D, 4150 SE 41502 Göteborg, Sverige Michael Törnqvist mt@boskalis.se +46 315 07 338 http://www.boskalis.se Entreprenør
RVS as Elektroveien 9, 3300 Hokksund Preben Holther Ellingsen phe@rvsas.no 07060 http://www.rvsas.no Entreprenør
Savaterra oy Ahjotie 21-23, 96300 Rovaniemi, Finland Jussi Uotila jussi.uotila@savaterra.fi +358400772975 / +358162114600 http://www.savaterra.fi Entreprenør
Skanska Norge as Postboks 1175 Sentrum, 0107 Oslo Randi Lekanger randi.lekanger@skanska.no 40 00 64 00 / 928 51 658 http://www.skanska.no Entreprenør
Veidekke entreprenør Postboks 504 Skøyen, 0214 Oslo Tore Frogner tore.frogner@veidekke.no 41 66 05 29 http://www.veidekke.no Entreprenør
Omya Hustadmarmor AS Sjøvegen 69, 6440 Elnesvagen Arnstein Amundsen arnstein.amundsen@omya.com 916 30 760 http://www.omya.com Entreprenør
Envisan Envisan NV Norwegian Branch, Transittgata 18, 7042 Trondheim Bart Van Renterghem bart.vanrenterghem@envisan.com 450 80 348 http://www.envisan.com Entreprenør
Ragn-Sells Miljosanering AS Solheimveien 112, 1473 Lørenskog Bjørn Raino Ankersen bjornraino.ankersen@ragnsells.com 98 29 95 50 http://www.ragnsells.no Entreprenør
Norsk Gjenvinning m3 Lysaker Torg 35, 1336 Lysaker Randi Warland Kortegaard randi.w.kortegaard@ngn.no 928 68 376 http://www.ngn.no/masser Entreprenør
Separation Technology AS Herøya Næringspark, Tormod Gjestlandsv. 16, 3936 Porsgrunn Per Sveum ps@septec.no 958 28 694 http://www.septec.no Entreprenør
R3 Entreprenor AS Østre Aker vei 219, 0976 Oslo Said Moqim Bani Hashem said@r3.no 23035366, 95082879 http://www.r3.no Entreprenør
Premium Green Technologies Norway AS Strandveien 50 C , 1366 Lysaker Karl Dietrichs post@pgtn.no 23 17 55 00 http://www.pgtn.no Entreprenør
Miljovakta AS Østensjøveien 15d, 0661 Oslo Fred Ytterdahl fred@miljovakta.no 932 10 567 http://www.miljovakta.no Entreprenør
Seabed Solutions AS Gismerøyveien 227, 4515 Mandal Atle Knarsvik atk@seabed-solutions.com 96 16 89 44 http://www.seabed-solutions.com Entreprenør
Implenia Norge AS Fornebuveien 11, 1366 Lysaker Cecilie Nødtvedt Cecilie.nodtvedt@implenia.com 952 82 150 http://www.implenia.com Entreprenør
NIVA Gaustadallèen 21, 0349 Oslo Marianne Olsen Marianne.Olsen@niva.no 95722951 http://www.niva.no FoU / Undervisning
NTNU - Institutt for geologi og bergteknikk Sæm Selandsvei 1, 7491 Trondheim Bjørge Brattli bjorge.brattli@ntnu.no 73 59 48 21 http://www.ntnu.no/igb FoU / Undervisning
NIBIO Fredrik A. Dahlsvei, 1432 Ås Øistein Vethe oistein.vethe@bioforsk.no 03246 http://www.nibio.no/ FoU / Undervisning
IFE Instituttveien 18, 2007 Kjeller Ingar Johansen ingar.johansen@ife.no 48156929 http://www.ife.no/en/ife/departments/environmental_technology FoU / Undervisning
Hogskolen i Sorost-Norge Postboks 235, 3603 Kongsberg Live S. Vestgarden Live.S.Vestgarden@usn.no 35952797 http://www.usn.no FoU / Undervisning
Alta kommune Postboks 1403, 9506 ALTA Jon-Håvar Haukland jonhavar.haukland@alta.kommune.no 78 45 51 35 / 913 42 536 http://www.alta.kommune.no Kommune
Bergen kommune Postboks 7700, 5020 Bergen Per Vikse per.vikse@bergen.kommune.no 55 56 60 62 http://www.bergen.kommune.no Kommune
Bodø kommune Pb. 319, 8001 Bodo Ingunn Øvsthus ingunn.ovsthus@bodo.kommune.no 75 55 52 00 http://www.bodo.kommune.no Kommune
Hammerfest kommune Kommunehuset, 9600 Hammerfest Tor Harry Bjørn tor.harry.bjorn@hammerfest.kommune.no 78 40 20 00 http://www.hammerfest.kommune.no Kommune
Kristiansand kommune Postboks 417 Lundsiden, 4604 Kristiansand S Marianne Bliksås marianne.bliksas@kristiansand.kommune.no 38243025 http://www.kristiansand.kommune.no Kommune
Kristiansund kommune Pb. 178, 6501 Kristiansund Linn S. Stokke linn.stamnes-stokke@kristiansund.kommune.no 71 57 42 22 http://www.kristiansund.no Kommune
Lillehammer kommune Storgt. 51, Serviceboks 2626 Lillehammer Anne Marit Tangnes anne.marit.tangnes@lillehammer.kommune.no 61 05 05 00 http://www.lillehammer.kommune.no Kommune
Oslo kommune. Eiendom og Byutvikling EBY P.b. 4753 Sofienberg, 0506 Oslo Steinar Sidselrud steinar.sidselrud@eby.oslo.kommune.no 02180 http://www.eby.oslo.kommune.no Kommune
Oslo kommune. Bymiljøetaten i Oslo kommune Maridalsvn. 3, 0178 OSLO Hans Kristian Daviknes hanskristian.daviknes@bym.oslo.kommune.no 02180 http://www.hev.oslo.kommune.no Kommune
Sandnes kommune Postboks 583, 4305 Sandnes Hanne Grethe SKien hanne.grete.skien@sandnes.kommune.no 51 33 57 06 http://www.sandnes.kommune.no Kommune
Trondheim kommune Postboks 2399 Torgarden, 7004 Trondheim Camilla Østerlie Borgersen camilla.borgersen@trondheim.kommune.no 95 99 28 15 http://www.trondheim.kommune.no Kommune
Tønsberg kommune Pb. 2410, 3104 Tønsberg Kjell Thu kjell.thu@tonsberg.kommune.no 33 34 87 19 / 924 48 012 http://www.tonsberg.kommune.no Kommune
Ålesund kommune Ålesund rådhus, Keiser Wilhelmsgate 11, 6003 Ålesund Rose Mari Refsnes rose.mari.refsnes@alesund.kommune.no 70 16 27 42 / 70 16 20 00 http://www.alesund.kommune.no Kommune
Bærum kommune 1304 Sandvika Mona Trehjørningen mon.trehjorningen@baerum.kommune.no 67504418 http://www.baerum.kommune.no Kommune
Gjovik kommune Gjøvik kommune, Postboks 630, 2810 Gjøvik Inger Katharina Gregersen igg@gjovik.kommune.no 61 18 95 57 http://www.gjovik.kommune.no Kommune
Horten kommune Rådhuset i Horten, Postboks 10, 3191 Horten Trude Movig trude.movig@horten.kommune.no 414 02 024 http://www.horten.kommune.no Kommune
Hamar kommune Postboks 4063, 2306 Hamar Renathe Ryberg Renathe.Ryberg@hamar.kommune.no 62 56 32 01 http://www.hamar.kommune.no Kommune
Asplan Viak as Moerveien 5, 1430 Ås Bente Syversen nina.syversen@asplanviak.no 970 16 423 http://www.asplanviak.no Konsulent
Cowi as Jens Wilhelmsensvei 4, 1601 Fredrikstad Øystein Løvdal olov@cowi.no 928 98 252 http://www.cowi.no Konsulent
Displaying 1–50 of 94 1 2