Medlemsregister

For å sortere, for eksempel på “virksomhet”, klikk på kolonnetittel.

Displaying 51–94 of 94  1 2
Firmanavn Adresse Kontakt Epost Telefon Nettside Virksomhet
Kystverket Senter for Utbygging, Postboks 1502, 6025 Ålesund Camilla Anita camilla.spansvoll@kystverket.no 952 49 093 http://www.kystverket.no Statlig
Lillehammer kommune Storgt. 51, Serviceboks 2626 Lillehammer Anne Marit Tangnes anne.marit.tangnes@lillehammer.kommune.no 61 05 05 00 http://www.lillehammer.kommune.no Kommune
Lindum as Lerpeveien 155, 3036 Drammen Gorm Thune gorm.thune@lindum.no 93 23 85 94 http://www.lindum.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Miljokalk AS Pb. 53, 1309 Rud Martin Mengede martin.mengede@kalk.no 46 92 85 24 http://www.kalk.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Miljovakta AS Østensjøveien 15d, 0661 Oslo Fred Ytterdahl fred@miljovakta.no 932 10 567 http://www.miljovakta.no Entreprenør
Mo Industripark AS Postboks 500, 8601 Mo i Rana Kjell Arne Hagen kjell.hagen@mip.no 918 79 884 http://Hagen Eiendom
Multiconsult as Postboks 198 Skøyen, 0213 Oslo Ida-Marie Arnesen Ida-Marie.Arnesen@multiconsult.no 91 74 74 45 http://www.multiconsult.no Konsulent
NGI Pb. 3930 Ullevål, 0806 Oslo Paul Sverdrup paul.cappelen@ngi.no 22 02 30 00 http://www.ngi.no Konsulent
NIBIO Fredrik A. Dahlsvei, 1432 Ås Øistein Vethe oistein.vethe@bioforsk.no 03246 http://www.nibio.no/ FoU / Undervisning
NIRAS Norge AS Ipark, Prof. Olav Hanssens vei 7a, 4021 Stavanger Mari Sunde mari.sunde@niras.com 908 35 193 http://www.nirasnorge.no/ Konsulent
NIVA Gaustadallèen 21, 0349 Oslo Marianne Olsen Marianne.Olsen@niva.no 95722951 http://www.niva.no FoU / Undervisning
NOAH as Serviceboks H, 3081 Holmestrand Bjørn Engelstad bjornE@noah.no 976 27 335 http://www.noah.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Norconsult as Postboks 626, 1303 Sandvika Vegard Kvisle vegard.kvisle@norconsult.com 67 57 10 97 http://www.norconsult.no Konsulent
Norsk Gjenvinning m3 Lysaker Torg 35, 1336 Lysaker Randi Warland Kortegaard randi.w.kortegaard@ngn.no 928 68 376 http://www.ngn.no/masser Entreprenør
NTNU - Institutt for geologi og bergteknikk Sæm Selandsvei 1, 7491 Trondheim Bjørge Brattli bjorge.brattli@ntnu.no 73 59 48 21 http://www.ntnu.no/igb FoU / Undervisning
Omya Hustadmarmor AS Sjøvegen 69, 6440 Elnesvagen Arnstein Amundsen arnstein.amundsen@omya.com 916 30 760 http://www.omya.com Entreprenør
Orbicon AB Exportgatan 38 C, 422 46 Hisings Backa, Sverige Mattias Andersson MAND@orbicon.se 0046 706859300 http://www.orbicon.se Konsulent
Oslo kommune. Eiendom og Byutvikling EBY P.b. 4753 Sofienberg, 0506 Oslo Steinar Sidselrud steinar.sidselrud@eby.oslo.kommune.no 02180 http://www.eby.oslo.kommune.no Kommune
Oslo kommune. Bymiljøetaten i Oslo kommune Maridalsvn. 3, 0178 OSLO Hans Kristian Daviknes hanskristian.daviknes@bym.oslo.kommune.no 02180 http://www.hev.oslo.kommune.no Kommune
Perpetuum AS Stakkevollveien 41, 9010 Tromsø Trond Arntsen tra@perpetuum.no 40488003 http://www.perpetuum.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Premium Green Technologies Norway AS Strandveien 50 C , 1366 Lysaker Karl Dietrichs post@pgtn.no 23 17 55 00 http://www.pgtn.no Entreprenør
Promitek as Bachetomta, Lierstranda, 3400 Lier Svein Bøe svein@promitek.com 32 83 74 40 http://www.promitek.com Konsulent
R3 Entreprenor AS Østre Aker vei 219, 0976 Oslo Said Moqim Bani Hashem said@r3.no 23035366, 95082879 http://www.r3.no Entreprenør
Ragn-Sells Miljosanering AS Solheimveien 112, 1473 Lørenskog Bjørn Raino Ankersen bjornraino.ankersen@ragnsells.com 98 29 95 50 http://www.ragnsells.no Entreprenør
Rambøll Norge as Pb 427 Skøyen, 0213 Oslo Eva Aakre eva.aakre@ramboll.no 940 539 13 http://www.ramboll.no Konsulent
Ramboll Norge Trondheim Mellomila 79, 7493 Trondheim Lise Støver lise.stover@ramboll.no 98 01 84 99 http://www.ramboll.no Konsulent
Rokke Avfallsanlegg Postboks 150, 1751 Halden Kåre Edvardsen kare.edvardsen@halden.kommune.no 69 17 45 91 / 970 25 013 http://www.halden.kommune.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
RVS as Elektroveien 9, 3300 Hokksund Preben Holther Ellingsen phe@rvsas.no 07060 http://www.rvsas.no Entreprenør
Sandnes kommune Postboks 583, 4305 Sandnes Hanne Grethe SKien hanne.grete.skien@sandnes.kommune.no 51 33 57 06 http://www.sandnes.kommune.no Kommune
Savaterra oy Ahjotie 21-23, 96300 Rovaniemi, Finland Jussi Uotila jussi.uotila@savaterra.fi +358400772975 / +358162114600 http://www.savaterra.fi Entreprenør
Seabed Solutions AS Gismerøyveien 227, 4515 Mandal Atle Knarsvik atk@seabed-solutions.com 96 16 89 44 http://www.seabed-solutions.com Entreprenør
Separation Technology AS Herøya Næringspark, Tormod Gjestlandsv. 16, 3936 Porsgrunn Per Sveum ps@septec.no 958 28 694 http://www.septec.no Entreprenør
Sibelco Nordic as Åheim Plant, 6146 Åheim Jermund Rekkedal jermund.rekkedal@sibelco.com 70024824 / 91643119 http://www.sibelco.eu Konsulent
SINTEF Molab AS Mo Industripark, 8607 Mo i Rana Wenche Brennbakk wenche.brennbakk@molab.no 975 28 662 http://www.sintefmolab.no%20 Analyselab.
Sirkula IKS Vangsveien 143, Pb. 4065, 2306 Hamar Britt Solvår Morken Britt.Solvar.Morken@sirkula.no 926 03 764 http://www.sirkula.no Mottaks-/Behandlingsanlegg
Skaaret Landskap as Drengsrudbekken 11, pb 138, 1371 Asker Stein Anders Sundbye stein@skaaret.no 9010 5718 http://www.skaaret.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Skanska Norge as Postboks 1175 Sentrum, 0107 Oslo Randi Lekanger randi.lekanger@skanska.no 40 00 64 00 / 928 51 658 http://www.skanska.no Entreprenør
Sparks AS Strøket 8, N-1383 Asker Geir Markussen gm@sparks.as 92823891 http://www.sparks.as Konsulent
Statsbygg Postboks 8106 Dep. 0032 Oslo Rajesh Narsinh Sharma rash@statsbygg.no 815 55 045/ 95 19 16 51 http://www.statsbygg.no Eiendom
Sweco Norge as Pb. 400, 1327 Lysaker Kim Rudolph-Lund krl@sweco.no 9305 4452 http://www.sweco.no Konsulent
Tønsberg kommune Pb. 2410, 3104 Tønsberg Kjell Thu kjell.thu@tonsberg.kommune.no 33 34 87 19 / 924 48 012 http://www.tonsberg.kommune.no Kommune
Trondheim kommune Postboks 2399 Torgarden, 7004 Trondheim Camilla Østerlie Borgersen camilla.borgersen@trondheim.kommune.no 95 99 28 15 http://www.trondheim.kommune.no Kommune
Veidekke entreprenør Postboks 504 Skøyen, 0214 Oslo Tore Frogner tore.frogner@veidekke.no 41 66 05 29 http://www.veidekke.no Entreprenør
Ålesund kommune Ålesund rådhus, Keiser Wilhelmsgate 11, 6003 Ålesund Rose Mari Refsnes rose.mari.refsnes@alesund.kommune.no 70 16 27 42 / 70 16 20 00 http://www.alesund.kommune.no Kommune
Displaying 51–94 of 94  1 2