Medlemsregister

For å sortere, for eksempel på “virksomhet”, klikk på kolonnetittel.

Displaying 1–50 of 97 1 2
Firmanavn Adresse Kontakt Epost Telefon Nettside Virksomhet 
Holger Hartmann as Berghagan 3, 1405 Langhus Arne K. Bjerklund arne.bjerklund@holgerhartmann.no 90 98 76 41 http://www.holgerhartmann.no Utstyrsleverandør
Matriks AS Gaustadalleen 21 0349 OSLO Sølvi Holmefjord solvi.holmefjord@matriks.no 9755 3811 http://www.matriks.no Utstyrsleverandlør
Kystverket Senter for Utbygging, Postboks 1502, 6025 Ålesund Camilla Anita camilla.spansvoll@kystverket.no 952 49 093 http://www.kystverket.no Statlig
Direktoratet for Mineralforvaltning Leiv Eirikssonsvei 39, 7040 Trondheim Randi Grini randi.grini@dirmin.no 73 90 40 50 http://www.dirmin.no Statlig
Certinde message ZYGILENU alicaricco3ct@gmx.com XUGISORI http://SAPOFOVE SIPYPOLA
Sirkula IKS Vangsveien 143, Pb. 4065, 2306 Hamar Britt Solvår Morken Britt.Solvar.Morken@sirkula.no 926 03 764 http://www.sirkula.no Mottaks-/Behandlingsanlegg
Lindum as Lerpeveien 155, 3036 Drammen Gorm Thune gorm.thune@lindum.no 93 23 85 94 http://www.lindum.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
HeidelbergCement Norway AS c/o NorStone AS, Røynebergv.24, 4052 Røyneberg Gjertrud Halsne gjertrud.halsne@norstone.no 911 26 685 http://www.heidelbergcement.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Miljokalk AS Pb. 53, 1309 Rud Martin Mengede martin.mengede@kalk.no 46 92 85 24 http://www.kalk.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
NOAH as Serviceboks H, 3081 Holmestrand Bjørn Engelstad bjornE@noah.no 976 27 335 http://www.noah.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Perpetuum Circuli AS Stakkevollv. 41 A, 9010 Tromsø Trond Arntsen Tra@perpetuum.no 404 88 003 http://www.perpetuum.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Rokke Avfallsanlegg Postboks 150, 1751 Halden Kåre Edvardsen kare.edvardsen@halden.kommune.no 69 17 45 91 / 970 25 013 http://www.halden.kommune.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
FREVAR KF Habornveien 61, 1630 Gamle Fredrikstad Maryanne Ågård Hansen hmaa@frevar.no 69357340 / 41449415 http://www.frevar.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Fana Stein & Gjenvinning as Fanaveien 221, 5239 Rådal Karsten Gundersen karsten@fsg.no 55 11 87 00 http://www.fsg.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Franzefoss AS Postboks 53, 1309 Rud Astrid Drake astrid.drake@franzefoss.no 90 517 519 http://www.franzefoss.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Avfall Sør as Pb. 4094, 4689 Kristiansand S Britt G. Iversen bgi@avfallsor.no 38 17 70 72 http://www.avfallsor.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Bergmesteren Raudsand as Vågeveien 7, 6509 Kristiansund Harald Storvik harald@envoilution.com 982 44 677 http://- Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Skaaret Landskap as Drengsrudbekken 11, pb 138, 1371 Asker Stein Anders Sundbye stein@skaaret.no 9010 5718 http://www.skaaret.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Cowi as Postboks 4220 Torgarden N-7436 Trondheim Ingvild Bjelland Lende ible@cowi.no 478 50 607 http://www.cowi.no Konsulent
Asplan Viak as Abelsgt 9 Trondheim Mari Vestland mari.vestland@asplanviak.no 971 99 169 http://www.asplanviak.no Konsulent
Golder Associates as Ilebergveien 3, 3011 Drammen Eli Smette Laastad eli.smette.laastad@golder.no 976 22 275 http://www.golder.com Konsulent
NGI Pb. 3930 Ullevål, 0806 Oslo Paul Sverdrup paul.cappelen@ngi.no 22 02 30 00 http://www.ngi.no Konsulent
NIRAS Norge AS Ipark, Prof. Olav Hanssens vei 7a, 4021 Stavanger Mari Sunde mari.sunde@niras.com 908 35 193 http://www.nirasnorge.no/ Konsulent
Geovita as Lilleakerveien 4A, 0283 Oslo Torbjørn Johansen torbjorn.johansen@geovita.no 22 51 31 90 http://www.geovita.no Konsulent
Geode Consult Pb 97, N 1378 Nesbru Elisabeth Håker Sanne esanne@geode.no 990 11 431 http://www.geode.no Konsulent
Norconsult as Postboks 626, 1303 Sandvika Vegard Kvisle vegard.kvisle@norconsult.com 67 57 10 97 http://www.norconsult.no Konsulent
Rambøll Norge as Pb 427 Skøyen, 0213 Oslo Eva Aakre eva.aakre@ramboll.no 940 539 13 http://www.ramboll.no Konsulent
Multiconsult Norge AS Postboks 198 Skøyen, 0213 Oslo Ida-Marie Arnesen Ida-Marie.Arnesen@multiconsult.no 91 74 74 45 http://www.multiconsult.no Konsulent
Ramboll Norge Trondheim Mellomila 79, 7493 Trondheim Lise Støver lise.stover@ramboll.no 98 01 84 99 http://www.ramboll.no Konsulent
Sweco Norge as Pb. 400, 1327 Lysaker Grootjans Karel Karel.Grootjans@sweco.no 465 82 503 http://www.sweco.no Konsulent
Structor Geomiljø AS Engebrets vei 5, Oslo Patrich Holmström Patrich.Holmstrom@structor.no 976 39 031 https://structor.no/ Konsulent
Sparks AS Strøket 8, N-1383 Asker Geir Markussen gm@sparks.as 92823891 http://www.sparks.as Konsulent
WSP Norge AS Engebrets vei 5, 0257 Oslo Magnus E. Reinemo magnus.reinemo@wsp.com 979 59 114 https://www.wsp.com/nb-NO Konsulent
Sibelco Nordic as Åheim Plant, 6146 Åheim Jermund Rekkedal jermund.rekkedal@sibelco.com 70024824 / 91643119 http://www.sibelco.eu Konsulent
DNV GL as Veritasveien 1, 1322 Høvik Jens Laugesen jens.laugesen@dnvgl.com 970 269 58 http://www.dnvgl.com Konsulent
DMR miljo og geoteknikk AS Maridalsv. 163. 0461 Oslo Michael E. Nielsen men@dmr.as 94 05 00 00 http://www.dmr.as Konsulent
GrunnTeknikk AS GrunnTeknikk AS, Pb 37, 3108 Vear Kajsa Onshuus kajsa@grunnteknikk.no 926 66 294 http://www.grunnteknikk.no Konsulent
Tromso kommune Rådhuset, Postboks 6900, 9299 Tromsø Lars Ferdinand Øvergaard Lars.Ferdinand.Overgaard@tromso.kommune.no 92261229 http://www.tromso.kommune.no Kommune
Trondheim kommune Postboks 2399 Torgarden, 7004 Trondheim Camilla Østerlie Borgersen camilla.borgersen@trondheim.kommune.no 95 99 28 15 http://www.trondheim.kommune.no Kommune
Oslo kommune. Eiendom og Byutvikling EBY P.b. 4753 Sofienberg, 0506 Oslo Steinar Sidselrud steinar.sidselrud@eby.oslo.kommune.no 02180 http://www.eby.oslo.kommune.no Kommune
Oslo kommune. Bymiljøetaten i Oslo kommune Maridalsvn. 3, 0178 OSLO Hans Kristian Daviknes hanskristian.daviknes@bym.oslo.kommune.no 02180 http://www.hev.oslo.kommune.no Kommune
Tønsberg kommune Pb. 2410, 3104 Tønsberg Kjell Thu kjell.thu@tonsberg.kommune.no 33 34 87 19 / 924 48 012 http://www.tonsberg.kommune.no Kommune
Sandnes kommune Postboks 583, 4305 Sandnes Hanne Grethe SKien hanne.grete.skien@sandnes.kommune.no 51 33 57 06 http://www.sandnes.kommune.no Kommune
Sarpsborg kommune Glengsgata 38, 1706 Sarpsborg Signe Bergum signe.bergum@sarpsborg.com 40436154 http://www.sarpsborg.com Kommune
Ålesund kommune Ålesund rådhus, Keiser Wilhelmsgate 11, 6003 Ålesund Rose Mari Refsnes rose.mari.refsnes@alesund.kommune.no 70 16 27 42 / 70 16 20 00 http://www.alesund.kommune.no Kommune
Kristiansand kommune Postboks 417 Lundsiden, 4604 Kristiansand S Marianne Bliksås marianne.bliksas@kristiansand.kommune.no 38243025 http://www.kristiansand.kommune.no Kommune
Bodø kommune Pb. 319, 8001 Bodo Ingunn Øvsthus ingunn.ovsthus@bodo.kommune.no 75 55 52 00 http://www.bodo.kommune.no Kommune
Hammerfest kommune Kommunehuset, 9600 Hammerfest Tor Harry Bjørn tor.harry.bjorn@hammerfest.kommune.no 78 40 20 00 http://www.hammerfest.kommune.no Kommune
Gjovik kommune Gjøvik kommune, Postboks 630, 2810 Gjøvik Inger Katharina Gregersen igg@gjovik.kommune.no 61 18 95 57 http://www.gjovik.kommune.no Kommune
Bergen kommune Postboks 7700, 5020 Bergen Per Vikse per.vikse@bergen.kommune.no 55 56 60 62 http://www.bergen.kommune.no Kommune
Displaying 1–50 of 97 1 2