Medlemsregister

For å sortere, for eksempel på “virksomhet”, klikk på kolonnetittel.

Displaying 1–50 of 97 1 2
Firmanavn Adresse Kontakt Epost Telefon  Nettside Virksomhet
Certinde message ZYGILENU alicaricco3ct@gmx.com XUGISORI http://SAPOFOVE SIPYPOLA
Eurofins Environment Testing Norway as Møllebakken 50, Pb 3055, 1506 Moss Beate Sjøberg Beate.Sjoberg@eurofins.no 991 12 236 http://www.eurofins.no Analyselab.
Geode Consult Pb 97, N 1378 Nesbru Elisabeth Håker Sanne esanne@geode.no 990 11 431 http://www.geode.no Konsulent
NRC Norge AS Lysaker Torg 25 1366 Lysaker Kristin Kaasa kristin.kaasa@nrcgroup.no 99 29 29 04 http://www.nrcgroup.com/ Entreprenør
Bergmesteren Raudsand as Vågeveien 7, 6509 Kristiansund Harald Storvik harald@envoilution.com 982 44 677 http://- Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Ragn-Sells Miljosanering AS Solheimveien 112, 1473 Lørenskog Bjørn Raino Ankersen bjornraino.ankersen@ragnsells.com 98 29 95 50 http://www.ragnsells.no Entreprenør
Ramboll Norge Trondheim Mellomila 79, 7493 Trondheim Lise Støver lise.stover@ramboll.no 98 01 84 99 http://www.ramboll.no Konsulent
WSP Norge AS Engebrets vei 5, 0257 Oslo Magnus E. Reinemo magnus.reinemo@wsp.com 979 59 114 https://www.wsp.com/nb-NO Konsulent
Veidekke entreprenør Postboks 504 Skøyen, 0214 Oslo Lars Even Paulsrud lep@veidekke.no 977 47 426 http://www.veidekke.no Entreprenør
Structor Geomiljø AS Engebrets vei 5, Oslo Patrich Holmström Patrich.Holmstrom@structor.no 976 39 031 https://structor.no/ Konsulent
NOAH as Serviceboks H, 3081 Holmestrand Bjørn Engelstad bjornE@noah.no 976 27 335 http://www.noah.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Golder Associates as Ilebergveien 3, 3011 Drammen Eli Smette Laastad eli.smette.laastad@golder.no 976 22 275 http://www.golder.com Konsulent
Matriks AS Gaustadalleen 21 0349 OSLO Sølvi Holmefjord solvi.holmefjord@matriks.no 9755 3811 http://www.matriks.no Utstyrsleverandlør
SINTEF Molab AS Mo Industripark, 8607 Mo i Rana Wenche Brennbakk wenche.brennbakk@molab.no 975 28 662 http://www.sintefmolab.no%20 Analyselab.
Asplan Viak as Abelsgt 9 Trondheim Mari Vestland mari.vestland@asplanviak.no 971 99 169 http://www.asplanviak.no Konsulent
DNV GL as Veritasveien 1, 1322 Høvik Jens Laugesen jens.laugesen@dnvgl.com 970 269 58 http://www.dnvgl.com Konsulent
Forsvarsbygg Grev Wedels plass 5, 0151 Oslo Harald Bjørnstad harald.bjornstad@forsvarsbygg.no 959 27 778 http://www.forsvarsbygg.no Eiendom
SYNLAB Bekkeliveien 2, N-2315 Hamar Amund Dolva cn@synlab.no 959 16 926 http://www.synlab.no Analyselab.
Omya Hustadmarmor AS Sjøvegen 69, 6440 Elnesvagen Kari Moen kari.moen@omya.com 95890869 http://www.omya.com Entreprenør
Separation Technology AS Herøya Næringspark, Tormod Gjestlandsv. 16, 3936 Porsgrunn Per Sveum ps@septec.no 958 28 694 http://www.septec.no Entreprenør
NIVA Gaustadallèen 21, 0349 Oslo Marianne Olsen Marianne.Olsen@niva.no 95722951 http://www.niva.no FoU / Undervisning
Implenia Norge AS Fornebuveien 11, 1366 Lysaker Silje Nygaard Holen silje.holen@implenia.com 952 82 150 http://www.implenia.com Entreprenør
Kystverket Senter for Utbygging, Postboks 1502, 6025 Ålesund Camilla Anita camilla.spansvoll@kystverket.no 952 49 093 http://www.kystverket.no Statlig
Fylkesmannen i Troms og Finnmark Statens hus, 9815 Vadsø Per Kristian Krogstad fmtrpkk@fylkesmannen.no 952 19 340 http://www.fylkesmannen.no/tf Fylkesmannen
Trondheim kommune Postboks 2399 Torgarden, 7004 Trondheim Camilla Østerlie Borgersen camilla.borgersen@trondheim.kommune.no 95 99 28 15 http://www.trondheim.kommune.no Kommune
Rambøll Norge as Pb 427 Skøyen, 0213 Oslo Eva Aakre eva.aakre@ramboll.no 940 539 13 http://www.ramboll.no Konsulent
DMR miljo og geoteknikk AS Maridalsv. 163. 0461 Oslo Michael E. Nielsen men@dmr.as 94 05 00 00 http://www.dmr.as Konsulent
Miljovakta AS Østensjøveien 15d, 0661 Oslo Fred Ytterdahl fred@miljovakta.no 932 10 567 http://www.miljovakta.no Entreprenør
Lindum as Lerpeveien 155, 3036 Drammen Gorm Thune gorm.thune@lindum.no 93 23 85 94 http://www.lindum.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Sparks AS Strøket 8, N-1383 Asker Geir Markussen gm@sparks.as 92823891 http://www.sparks.as Konsulent
Norsk Gjenvinning m3 Lysaker Torg 35, 1336 Lysaker Randi Warland Kortegaard randi.w.kortegaard@ngn.no 928 68 376 http://www.ngn.no/masser Entreprenør
GrunnTeknikk AS GrunnTeknikk AS, Pb 37, 3108 Vear Kajsa Onshuus kajsa@grunnteknikk.no 926 66 294 http://www.grunnteknikk.no Konsulent
Sirkula IKS Vangsveien 143, Pb. 4065, 2306 Hamar Britt Solvår Morken Britt.Solvar.Morken@sirkula.no 926 03 764 http://www.sirkula.no Mottaks-/Behandlingsanlegg
Tromso kommune Rådhuset, Postboks 6900, 9299 Tromsø Lars Ferdinand Øvergaard Lars.Ferdinand.Overgaard@tromso.kommune.no 92261229 http://www.tromso.kommune.no Kommune
Fylkesmannen i Rogaland Postboks 59, 4001 Stavanger Marit Sundsvik Bendixen fmromsb@fylkesmannen.no 922 49 0 43 http://www.fylkesmannen.no/rogaland Fylkesmannen
Mo Industripark AS Postboks 500, 8601 Mo i Rana Kjell Arne Hagen kjell.hagen@mip.no 918 79 884 http://Hagen Eiendom
HeidelbergCement Norway AS c/o NorStone AS, Røynebergv.24, 4052 Røyneberg Gjertrud Halsne gjertrud.halsne@norstone.no 911 26 685 http://www.heidelbergcement.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Multiconsult Norge AS Postboks 198 Skøyen, 0213 Oslo Ida-Marie Arnesen Ida-Marie.Arnesen@multiconsult.no 91 74 74 45 http://www.multiconsult.no Konsulent
Avinor as Dronning Eufemias gate 6, 0191 Oslo Trine Reistad trine.reistad@avinor.no 909 47 461 http://www.avinor.no Eiendom
NIRAS Norge AS Ipark, Prof. Olav Hanssens vei 7a, 4021 Stavanger Mari Sunde mari.sunde@niras.com 908 35 193 http://www.nirasnorge.no/ Konsulent
AF Decom Innspurten 15, Postboks 6272 Etterstad, N-0603 Oslo Thomas Jølstad Henriksen thomas.jolstad.henriksen@afgruppen.no 906 25 322 https://afgruppen.no/ Entreprenør
Labora AS Klinkerv. 8, 8006 Bodø Erik Johansen erik@labora.no 902 45 741 http://www.labora.no Analyselab.
Skaaret Landskap as Drengsrudbekken 11, pb 138, 1371 Asker Stein Anders Sundbye stein@skaaret.no 9010 5718 http://www.skaaret.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Holger Hartmann as Berghagan 3, 1405 Langhus Arne K. Bjerklund arne.bjerklund@holgerhartmann.no 90 98 76 41 http://www.holgerhartmann.no Utstyrsleverandør
Franzefoss AS Postboks 53, 1309 Rud Astrid Drake astrid.drake@franzefoss.no 90 517 519 http://www.franzefoss.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Statsbygg Postboks 8106 Dep. 0032 Oslo Rajesh Narsinh Sharma rash@statsbygg.no 815 55 045/ 95 19 16 51 http://www.statsbygg.no Eiendom
Alta kommune Postboks 1403, 9506 ALTA Jon-Håvar Haukland jonhavar.haukland@alta.kommune.no 78 45 51 35 / 913 42 536 http://www.alta.kommune.no Kommune
Hammerfest kommune Kommunehuset, 9600 Hammerfest Tor Harry Bjørn tor.harry.bjorn@hammerfest.kommune.no 78 40 20 00 http://www.hammerfest.kommune.no Kommune
Bodø kommune Pb. 319, 8001 Bodo Ingunn Øvsthus ingunn.ovsthus@bodo.kommune.no 75 55 52 00 http://www.bodo.kommune.no Kommune
Fylkesmannen i Nordland Statens Hus, Moloveiene 10, 8002 Bodø Oddlaug E. Knutsen fmnooek@fylkesmannen.no 75 53 15 55 http://www.fylkesmannen.no/Nordland Fylkesmannen
Displaying 1–50 of 97 1 2