Medlemsregister

For å sortere, for eksempel på “virksomhet”, klikk på kolonnetittel.

Displaying 1–50 of 94 1 2
Firmanavn Adresse Kontakt Epost  Telefon Nettside Virksomhet
SINTEF Molab AS Mo Industripark, 8607 Mo i Rana Wenche Brennbakk wenche.brennbakk@molab.no 975 28 662 http://www.sintefmolab.no%20 Analyselab.
Norconsult as Postboks 626, 1303 Sandvika Vegard Kvisle vegard.kvisle@norconsult.com 67 57 10 97 http://www.norconsult.no Konsulent
Horten kommune Rådhuset i Horten, Postboks 10, 3191 Horten Trude Movig trude.movig@horten.kommune.no 414 02 024 http://www.horten.kommune.no Kommune
Avinor as Dronning Eufemias gate 6, 0191 Oslo Trine Reistad trine.reistad@avinor.no 909 47 461 http://www.avinor.no Eiendom
Perpetuum AS Stakkevollveien 41, 9010 Tromsø Trond Arntsen tra@perpetuum.no 40488003 http://www.perpetuum.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
ALS Laboratory Group Norway As Postboks 643 Skøyen, 0214 Oslo Torgeir Rødsand torgeir.rodsand@alsglobal.com 22131801 http://www.alsglobal.no Analyselab.
Veidekke entreprenør Postboks 504 Skøyen, 0214 Oslo Tore Frogner tore.frogner@veidekke.no 41 66 05 29 http://www.veidekke.no Entreprenør
Geovita as Lilleakerveien 4A, 0283 Oslo Torbjørn Johansen torbjorn.johansen@geovita.no 22 51 31 90 http://www.geovita.no Konsulent
Hammerfest kommune Kommunehuset, 9600 Hammerfest Tor Harry Bjørn tor.harry.bjorn@hammerfest.kommune.no 78 40 20 00 http://www.hammerfest.kommune.no Kommune
Golder Associates as Ilebergveien 3, 3011 Drammen Tonje Iren Krokaas tonje.krokaas@golder.no 980 98 993 http://www.golder.com Konsulent
Heroya Industripark AS Herøya Industripark AS, Postboks 1007, 3905 Porsgrunn Tone Rabe tone.rabe@hipark.no 35 92 65 68 / 957 94 445 http://www.heroya-industripark.no/no/ Eiendom
Promitek as Bachetomta, Lierstranda, 3400 Lier Svein Bøe svein@promitek.com 32 83 74 40 http://www.promitek.com Konsulent
Oslo kommune. Eiendom og Byutvikling EBY P.b. 4753 Sofienberg, 0506 Oslo Steinar Sidselrud steinar.sidselrud@eby.oslo.kommune.no 02180 http://www.eby.oslo.kommune.no Kommune
Skaaret Landskap as Drengsrudbekken 11, pb 138, 1371 Asker Stein Anders Sundbye stein@skaaret.no 9010 5718 http://www.skaaret.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
R3 Entreprenor AS Østre Aker vei 219, 0976 Oslo Said Moqim Bani Hashem said@r3.no 23035366, 95082879 http://www.r3.no Entreprenør
Ålesund kommune Ålesund rådhus, Keiser Wilhelmsgate 11, 6003 Ålesund Rose Mari Refsnes rose.mari.refsnes@alesund.kommune.no 70 16 27 42 / 70 16 20 00 http://www.alesund.kommune.no Kommune
Hamar kommune Postboks 4063, 2306 Hamar Renathe Ryberg Renathe.Ryberg@hamar.kommune.no 62 56 32 01 http://www.hamar.kommune.no Kommune
Statsbygg Postboks 8106 Dep. 0032 Oslo Rajesh Narsinh Sharma rash@statsbygg.no 815 55 045/ 95 19 16 51 http://www.statsbygg.no Eiendom
Norsk Gjenvinning m3 Lysaker Torg 35, 1336 Lysaker Randi Warland Kortegaard randi.w.kortegaard@ngn.no 928 68 376 http://www.ngn.no/masser Entreprenør
Skanska Norge as Postboks 1175 Sentrum, 0107 Oslo Randi Lekanger randi.lekanger@skanska.no 40 00 64 00 / 928 51 658 http://www.skanska.no Entreprenør
Direktoratet for Mineralforvaltning Leiv Eirikssonsvei 39, 7040 Trondheim Randi Grini randi.grini@dirmin.no 73 90 40 50 http://www.dirmin.no Statlig
Separation Technology AS Herøya Næringspark, Tormod Gjestlandsv. 16, 3936 Porsgrunn Per Sveum ps@septec.no 958 28 694 http://www.septec.no Entreprenør
Premium Green Technologies Norway AS Strandveien 50 C , 1366 Lysaker Karl Dietrichs post@pgtn.no 23 17 55 00 http://www.pgtn.no Entreprenør
RVS as Elektroveien 9, 3300 Hokksund Preben Holther Ellingsen phe@rvsas.no 07060 http://www.rvsas.no Entreprenør
Agder marine as Marviksveien 120, 4632 Kristiansand S Petter Høivold petter@agdermarine.no 38042290 http://www.agdermarine.no Entreprenør
Bergen kommune Postboks 7700, 5020 Bergen Per Vikse per.vikse@bergen.kommune.no 55 56 60 62 http://www.bergen.kommune.no Kommune
NGI Pb. 3930 Ullevål, 0806 Oslo Paul Sverdrup paul.cappelen@ngi.no 22 02 30 00 http://www.ngi.no Konsulent
Cowi as Jens Wilhelmsensvei 4, 1601 Fredrikstad Øystein Løvdal olov@cowi.no 928 98 252 http://www.cowi.no Konsulent
NIBIO Fredrik A. Dahlsvei, 1432 Ås Øistein Vethe oistein.vethe@bioforsk.no 03246 http://www.nibio.no/ FoU / Undervisning
Asplan Viak as Moerveien 5, 1430 Ås Bente Syversen nina.syversen@asplanviak.no 970 16 423 http://www.asplanviak.no Konsulent
Boskalis Sweden ab Vassgatan 3D, 4150 SE 41502 Göteborg, Sverige Michael Törnqvist mt@boskalis.se +46 315 07 338 http://www.boskalis.se Entreprenør
Bærum kommune 1304 Sandvika Mona Trehjørningen mon.trehjorningen@baerum.kommune.no 67504418 http://www.baerum.kommune.no Kommune
DMR miljo og geoteknikk AS Smedgata 32, N-0651 Oslo Michael E. Nielsen men@dmr.as 94 05 00 00 http://www.dmr.as Konsulent
Miljokalk AS Pb. 53, 1309 Rud Martin Mengede martin.mengede@kalk.no 46 92 85 24 http://www.kalk.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
NIVA Gaustadallèen 21, 0349 Oslo Marianne Olsen Marianne.Olsen@niva.no 95722951 http://www.niva.no FoU / Undervisning
Kristiansand kommune Postboks 417 Lundsiden, 4604 Kristiansand S Marianne Bliksås marianne.bliksas@kristiansand.kommune.no 38243025 http://www.kristiansand.kommune.no Kommune
NIRAS Norge AS Ipark, Prof. Olav Hanssens vei 7a, 4021 Stavanger Mari Sunde mari.sunde@niras.com 908 35 193 http://www.nirasnorge.no/ Konsulent
Orbicon AB Exportgatan 38 C, 422 46 Hisings Backa, Sverige Mattias Andersson MAND@orbicon.se 0046 706859300 http://www.orbicon.se Konsulent
Hogskolen i Sorost-Norge Postboks 235, 3603 Kongsberg Live S. Vestgarden Live.S.Vestgarden@usn.no 35952797 http://www.usn.no FoU / Undervisning
Ramboll Norge Trondheim Mellomila 79, 7493 Trondheim Lise Støver lise.stover@ramboll.no 98 01 84 99 http://www.ramboll.no Konsulent
Kristiansund kommune Pb. 178, 6501 Kristiansund Linn S. Stokke linn.stamnes-stokke@kristiansund.kommune.no 71 57 42 22 http://www.kristiansund.no Kommune
Sweco Norge as Pb. 400, 1327 Lysaker Kim Rudolph-Lund krl@sweco.no 9305 4452 http://www.sweco.no Konsulent
ALcontrol Bekkeliveien 2, N-2315 Hamar Kristin Wien kristin@alcontrol.no 982 67 570 http://www.alcontrol.no Analyselab.
Tønsberg kommune Pb. 2410, 3104 Tønsberg Kjell Thu kjell.thu@tonsberg.kommune.no 33 34 87 19 / 924 48 012 http://www.tonsberg.kommune.no Kommune
Mo Industripark AS Postboks 500, 8601 Mo i Rana Kjell Arne Hagen kjell.hagen@mip.no 918 79 884 http://Hagen Eiendom
Fana Stein & Gjenvinning as Fanaveien 221, 5239 Rådal Karsten Gundersen karsten@fsg.no 55 11 87 00 http://www.fsg.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Rokke Avfallsanlegg Postboks 150, 1751 Halden Kåre Edvardsen kare.edvardsen@halden.kommune.no 69 17 45 91 / 970 25 013 http://www.halden.kommune.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
GrunnTeknikk AS GrunnTeknikk AS, Pb 37, 3108 Vear Kajsa Onshuus kajsa@grunnteknikk.no 926 66 294 http://www.grunnteknikk.no Konsulent
Savaterra oy Ahjotie 21-23, 96300 Rovaniemi, Finland Jussi Uotila jussi.uotila@savaterra.fi +358400772975 / +358162114600 http://www.savaterra.fi Entreprenør
Alta kommune Postboks 1403, 9506 ALTA Jon-Håvar Haukland jonhavar.haukland@alta.kommune.no 78 45 51 35 / 913 42 536 http://www.alta.kommune.no Kommune
Displaying 1–50 of 94 1 2