Medlemsregister

For å sortere, for eksempel på “virksomhet”, klikk på kolonnetittel.

Displaying 1–50 of 94 1 2
Firmanavn Adresse Kontakt Epost Telefon Nettside Virksomhet
Lillehammer kommune Storgt. 51, Serviceboks 2626 Lillehammer Anne Marit Tangnes anne.marit.tangnes@lillehammer.kommune.no 61 05 05 00 http://www.lillehammer.kommune.no Kommune
Holger Hartmann as Berghagan 3, 1405 Langhus Arne K. Bjerklund arne.bjerklund@holgerhartmann.no 90 98 76 41 http://www.holgerhartmann.no Utstyrsleverandør
Omya Hustadmarmor AS Sjøvegen 69, 6440 Elnesvagen Arnstein Amundsen arnstein.amundsen@omya.com 916 30 760 http://www.omya.com Entreprenør
Franzefoss AS Postboks 53, 1309 Rud Astrid Drake astrid.drake@franzefoss.no 90 517 519 http://www.franzefoss.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Seabed Solutions AS Gismerøyveien 227, 4515 Mandal Atle Knarsvik atk@seabed-solutions.com 96 16 89 44 http://www.seabed-solutions.com Entreprenør
Envisan Envisan NV Norwegian Branch, Transittgata 18, 7042 Trondheim Bart Van Renterghem bart.vanrenterghem@envisan.com 450 80 348 http://www.envisan.com Entreprenør
Hjellnes Consult as Postboks 91, Manglerud, 0612 Oslo Bengt Fredrik Straith bfs@hjellnesconsult.no 901 22 324 http://www.hjellnesconsult.no/ Konsulent
Avfall Sør as Pb. 4094, 4689 Kristiansand S Britt G. Iversen bgi@avfallsor.no 38 17 70 72 http://www.avfallsor.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
NTNU - Institutt for geologi og bergteknikk Sæm Selandsvei 1, 7491 Trondheim Bjørge Brattli bjorge.brattli@ntnu.no 73 59 48 21 http://www.ntnu.no/igb FoU / Undervisning
NOAH as Serviceboks H, 3081 Holmestrand Bjørn Engelstad bjornE@noah.no 976 27 335 http://www.noah.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Ragn-Sells Miljosanering AS Solheimveien 112, 1473 Lørenskog Bjørn Raino Ankersen bjornraino.ankersen@ragnsells.com 98 29 95 50 http://www.ragnsells.no Entreprenør
Eurofins Environment Testing Norway as Møllebakken 50, Pb 3055, 1506 Moss Bjørn Tore Kildahl bjorntore.kildahl@eurofins.no 900 48 764 http://www.eurofins.no Analyselab.
Sirkula IKS Vangsveien 143, Pb. 4065, 2306 Hamar Britt Solvår Morken Britt.Solvar.Morken@sirkula.no 926 03 764 http://www.sirkula.no Mottaks-/Behandlingsanlegg
Trondheim kommune Postboks 2399 Torgarden, 7004 Trondheim Camilla Østerlie Borgersen camilla.borgersen@trondheim.kommune.no 95 99 28 15 http://www.trondheim.kommune.no Kommune
Kystverket Senter for Utbygging, Postboks 1502, 6025 Ålesund Camilla Anita camilla.spansvoll@kystverket.no 952 49 093 http://www.kystverket.no Statlig
Implenia Norge AS Fornebuveien 11, 1366 Lysaker Cecilie Nødtvedt Cecilie.nodtvedt@implenia.com 952 82 150 http://www.implenia.com Entreprenør
Geode Consult Pb 97, N 1378 Nesbru Elisabeth Håker Sanne esanne@geode.no 990 11 431 http://www.geode.no Konsulent
Rambøll Norge as Pb 427 Skøyen, 0213 Oslo Eva Aakre eva.aakre@ramboll.no 940 539 13 http://www.ramboll.no Konsulent
Fylkesmannen i Aust- og Vest-Agder Postboks 788 Stoa, 4809 Arendal Solvår Reiten fmavsre@fylkesmannen.no 37 01 75 00 https://www.fylkesmannen.no/Aust--og-Vest-Agder/ Statlig
Fylkesmannen i Finnmark Statens hus, 9815 Vadsø Vigdis Johnsen fmfivjo@fylkesmannen.no 78 95 03 72 / 78 95 03 00 http://www.fylkesmannen.no/finnmark Statlig
Fylkesmannen i Hordaland Pb. 7310, 5012 Bergen Kjell Kvingedal fmhokkv@fylkesmannen.no 55 57 23 12 / 975 04 050 http://www.fylkesmannen.no/Hordaland Statlig
Fylkesmannen i Møre og Romsdal Fylkeshuset, 6404 Molde Anne Melbø fmmranml@fylkesmannen.no 71 25 85 15 / 977 04 591 http://www.fylkesmannen.no/More-og-Romsdal Statlig
Fylkesmannen i Nordland Statens Hus, Moloveiene 10, 8002 Bodø Oddlaug E. Knutsen fmnooek@fylkesmannen.no 75 53 15 55 http://www.fylkesmannen.no/Nordland Statlig
Fylkesmannen i Oslo og Akershus Pb. 8111 Dep, 0032 Oslo Kari Skogen fmoaksk@fylkesmannen.no 22 00 36 69 http://www.fylkesmannen.no/Oslo-og-Akershus Statlig
Fylkesmannen i Ostfold Vogtsgate 17, 1532 Moss Ildikó Nordensvan fmosiln@fylkesmannen.no 69 24 71 31 http://www.fylkesmannen.no/ostfold Statlig
Fylkesmannen i Sør-Trøndelag Statens Hus, Pb. 4710, Sluppen, 7468 Trondheim Torill Espedal fmsttes@fylkesmannen.no 73 19 90 06 http://www.fylkesmannen.no/Sor-Trondelag/ Statlig
Fylkesmannen i Telemark Pb. 2603, 3702 Skien Gunnar Djuvik fmtegdj@fylkesmannen.no 35 58 61 67 http://www.fylkesmannen.no/Telemark Statlig
Fylkesmannen i Troms Fylkeshuset, Strandveien 13, Tromsø Evy Jørgensen fmtrejo@fylkesmannen.no 77 64 22 02 http://www.fylkesmannen.no/troms Statlig
Fylkesmannen i Vestfold Pb. 2076, 3103 Tønsberg Trine Bull-Hansen fmvetbh@fylkesmannen.no 33 37 11 59 http://www.fylkesmannen/Vestfold Statlig
Miljovakta AS Østensjøveien 15d, 0661 Oslo Fred Ytterdahl fred@miljovakta.no 932 10 567 http://www.miljovakta.no Entreprenør
Sparks AS Strøket 8, N-1383 Asker Geir Markussen gm@sparks.as 92823891 http://www.sparks.as Konsulent
Lindum as Lerpeveien 155, 3036 Drammen Gorm Thune gorm.thune@lindum.no 93 23 85 94 http://www.lindum.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Bane NOR Biskop Gunnerus' gate 14, Oslo Gry Dahl Gry.Dahl@banenor.no 456 33 963 http://www.banenor.no Eiendom
Sandnes kommune Postboks 583, 4305 Sandnes Hanne Grethe SKien hanne.grete.skien@sandnes.kommune.no 51 33 57 06 http://www.sandnes.kommune.no Kommune
Oslo kommune. Bymiljøetaten i Oslo kommune Maridalsvn. 3, 0178 OSLO Hans Kristian Daviknes hanskristian.daviknes@bym.oslo.kommune.no 02180 http://www.hev.oslo.kommune.no Kommune
Forsvarsbygg Ressurssenter Postboks 405 Sentrum, 0103 Oslo Harald Bjørnstad harald.bjornstad@forsvarsbygg.no 959 27 778 http://www.forsvarsbygg.no Eiendom
Bergmesteren Raudsand as Vågeveien 7, 6509 Kristiansund Harald Storvik harald@envoilution.com 982 44 677 http://- Mottaks-/ Behandlingsanlegg
FREVAR KF Habornveien 61, 1630 Gamle Fredrikstad Maryanne Ågård Hansen hmaa@fredrikstad.kommune.no 69357340 / 41449415 http://www.frevar.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Multiconsult as Postboks 198 Skøyen, 0213 Oslo Ida-Marie Arnesen Ida-Marie.Arnesen@multiconsult.no 91 74 74 45 http://www.multiconsult.no Konsulent
Gjovik kommune Gjøvik kommune, Postboks 630, 2810 Gjøvik Inger Katharina Gregersen igg@gjovik.kommune.no 61 18 95 57 http://www.gjovik.kommune.no Kommune
IFE Instituttveien 18, 2007 Kjeller Ingar Johansen ingar.johansen@ife.no 48156929 http://www.ife.no/en/ife/departments/environmental_technology FoU / Undervisning
Bodø kommune Pb. 319, 8001 Bodo Ingunn Øvsthus ingunn.ovsthus@bodo.kommune.no 75 55 52 00 http://www.bodo.kommune.no Kommune
DNV GL as Veritasveien 1, 1322 Høvik Jens Laugesen jens.laugesen@dnvgl.com 970 269 58 http://www.dnvgl.com Konsulent
Sibelco Nordic as Åheim Plant, 6146 Åheim Jermund Rekkedal jermund.rekkedal@sibelco.com 70024824 / 91643119 http://www.sibelco.eu Konsulent
Alta kommune Postboks 1403, 9506 ALTA Jon-Håvar Haukland jonhavar.haukland@alta.kommune.no 78 45 51 35 / 913 42 536 http://www.alta.kommune.no Kommune
Savaterra oy Ahjotie 21-23, 96300 Rovaniemi, Finland Jussi Uotila jussi.uotila@savaterra.fi +358400772975 / +358162114600 http://www.savaterra.fi Entreprenør
GrunnTeknikk AS GrunnTeknikk AS, Pb 37, 3108 Vear Kajsa Onshuus kajsa@grunnteknikk.no 926 66 294 http://www.grunnteknikk.no Konsulent
Rokke Avfallsanlegg Postboks 150, 1751 Halden Kåre Edvardsen kare.edvardsen@halden.kommune.no 69 17 45 91 / 970 25 013 http://www.halden.kommune.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Fana Stein & Gjenvinning as Fanaveien 221, 5239 Rådal Karsten Gundersen karsten@fsg.no 55 11 87 00 http://www.fsg.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Mo Industripark AS Postboks 500, 8601 Mo i Rana Kjell Arne Hagen kjell.hagen@mip.no 918 79 884 http://Hagen Eiendom
Displaying 1–50 of 94 1 2