Medlemsregister

For å sortere, for eksempel på “virksomhet”, klikk på kolonnetittel.

Displaying 1–50 of 94 1 2
Firmanavn Adresse Kontakt Epost Telefon Nettside Virksomhet 
Holger Hartmann as Berghagan 3, 1405 Langhus Arne K. Bjerklund arne.bjerklund@holgerhartmann.no 90 98 76 41 http://www.holgerhartmann.no Utstyrsleverandør
Direktoratet for Mineralforvaltning Leiv Eirikssonsvei 39, 7040 Trondheim Randi Grini randi.grini@dirmin.no 73 90 40 50 http://www.dirmin.no Statlig
Fylkesmannen i Troms Fylkeshuset, Strandveien 13, Tromsø Evy Jørgensen fmtrejo@fylkesmannen.no 77 64 22 02 http://www.fylkesmannen.no/troms Statlig
Fylkesmannen i Finnmark Statens hus, 9815 Vadsø Vigdis Johnsen fmfivjo@fylkesmannen.no 78 95 03 72 / 78 95 03 00 http://www.fylkesmannen.no/finnmark Statlig
Fylkesmannen i Hordaland Pb. 7310, 5012 Bergen Kjell Kvingedal fmhokkv@fylkesmannen.no 55 57 23 12 / 975 04 050 http://www.fylkesmannen.no/Hordaland Statlig
Fylkesmannen i Møre og Romsdal Fylkeshuset, 6404 Molde Anne Melbø fmmranml@fylkesmannen.no 71 25 85 15 / 977 04 591 http://www.fylkesmannen.no/More-og-Romsdal Statlig
Fylkesmannen i Nordland Statens Hus, Moloveiene 10, 8002 Bodø Oddlaug E. Knutsen fmnooek@fylkesmannen.no 75 53 15 55 http://www.fylkesmannen.no/Nordland Statlig
Fylkesmannen i Oslo og Akershus Pb. 8111 Dep, 0032 Oslo Kari Skogen fmoaksk@fylkesmannen.no 22 00 36 69 http://www.fylkesmannen.no/Oslo-og-Akershus Statlig
Fylkesmannen i Sør-Trøndelag Statens Hus, Pb. 4710, Sluppen, 7468 Trondheim Torill Espedal fmsttes@fylkesmannen.no 73 19 90 06 http://www.fylkesmannen.no/Sor-Trondelag/ Statlig
Fylkesmannen i Telemark Pb. 2603, 3702 Skien Gunnar Djuvik fmtegdj@fylkesmannen.no 35 58 61 67 http://www.fylkesmannen.no/Telemark Statlig
Fylkesmannen i Aust- og Vest-Agder Postboks 788 Stoa, 4809 Arendal Solvår Reiten fmavsre@fylkesmannen.no 37 01 75 00 https://www.fylkesmannen.no/Aust--og-Vest-Agder/ Statlig
Fylkesmannen i Vestfold Pb. 2076, 3103 Tønsberg Trine Bull-Hansen fmvetbh@fylkesmannen.no 33 37 11 59 http://www.fylkesmannen/Vestfold Statlig
Kystverket Senter for Utbygging, Postboks 1502, 6025 Ålesund Camilla Anita camilla.spansvoll@kystverket.no 952 49 093 http://www.kystverket.no Statlig
Fylkesmannen i Ostfold Vogtsgate 17, 1532 Moss Ildikó Nordensvan fmosiln@fylkesmannen.no 69 24 71 31 http://www.fylkesmannen.no/ostfold Statlig
Sirkula IKS Vangsveien 143, Pb. 4065, 2306 Hamar Britt Solvår Morken Britt.Solvar.Morken@sirkula.no 926 03 764 http://www.sirkula.no Mottaks-/Behandlingsanlegg
Bergmesteren Raudsand as Vågeveien 7, 6509 Kristiansund Harald Storvik harald@envoilution.com 982 44 677 http://- Mottaks-/ Behandlingsanlegg
FREVAR KF Habornveien 61, 1630 Gamle Fredrikstad Maryanne Ågård Hansen hmaa@fredrikstad.kommune.no 69357340 / 41449415 http://www.frevar.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Avfall Sør as Pb. 4094, 4689 Kristiansand S Britt G. Iversen bgi@avfallsor.no 38 17 70 72 http://www.avfallsor.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Fana Stein & Gjenvinning as Fanaveien 221, 5239 Rådal Karsten Gundersen karsten@fsg.no 55 11 87 00 http://www.fsg.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Lindum as Lerpeveien 155, 3036 Drammen Gorm Thune gorm.thune@lindum.no 93 23 85 94 http://www.lindum.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
NOAH as Serviceboks H, 3081 Holmestrand Bjørn Engelstad bjornE@noah.no 976 27 335 http://www.noah.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Rokke Avfallsanlegg Postboks 150, 1751 Halden Kåre Edvardsen kare.edvardsen@halden.kommune.no 69 17 45 91 / 970 25 013 http://www.halden.kommune.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Skaaret Landskap as Drengsrudbekken 11, pb 138, 1371 Asker Stein Anders Sundbye stein@skaaret.no 9010 5718 http://www.skaaret.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Perpetuum AS Stakkevollveien 41, 9010 Tromsø Trond Arntsen tra@perpetuum.no 40488003 http://www.perpetuum.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Miljokalk AS Pb. 53, 1309 Rud Martin Mengede martin.mengede@kalk.no 46 92 85 24 http://www.kalk.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Franzefoss AS Postboks 53, 1309 Rud Astrid Drake astrid.drake@franzefoss.no 90 517 519 http://www.franzefoss.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Asplan Viak as Moerveien 5, 1430 Ås Bente Syversen nina.syversen@asplanviak.no 970 16 423 http://www.asplanviak.no Konsulent
Cowi as Jens Wilhelmsensvei 4, 1601 Fredrikstad Øystein Løvdal olov@cowi.no 928 98 252 http://www.cowi.no Konsulent
DNV GL as Veritasveien 1, 1322 Høvik Jens Laugesen jens.laugesen@dnvgl.com 970 269 58 http://www.dnvgl.com Konsulent
Geovita as Lilleakerveien 4A, 0283 Oslo Torbjørn Johansen torbjorn.johansen@geovita.no 22 51 31 90 http://www.geovita.no Konsulent
Golder Associates as Ilebergveien 3, 3011 Drammen Tonje Iren Krokaas tonje.krokaas@golder.no 980 98 993 http://www.golder.com Konsulent
Multiconsult as Postboks 198 Skøyen, 0213 Oslo Ida-Marie Arnesen Ida-Marie.Arnesen@multiconsult.no 91 74 74 45 http://www.multiconsult.no Konsulent
NGI Pb. 3930 Ullevål, 0806 Oslo Paul Sverdrup paul.cappelen@ngi.no 22 02 30 00 http://www.ngi.no Konsulent
Norconsult as Postboks 626, 1303 Sandvika Vegard Kvisle vegard.kvisle@norconsult.com 67 57 10 97 http://www.norconsult.no Konsulent
Promitek as Bachetomta, Lierstranda, 3400 Lier Svein Bøe svein@promitek.com 32 83 74 40 http://www.promitek.com Konsulent
Rambøll Norge as Pb 427 Skøyen, 0213 Oslo Eva Aakre eva.aakre@ramboll.no 940 539 13 http://www.ramboll.no Konsulent
Sweco Norge as Pb. 400, 1327 Lysaker Kim Rudolph-Lund krl@sweco.no 9305 4452 http://www.sweco.no Konsulent
Sibelco Nordic as Åheim Plant, 6146 Åheim Jermund Rekkedal jermund.rekkedal@sibelco.com 70024824 / 91643119 http://www.sibelco.eu Konsulent
Hjellnes Consult as Postboks 91, Manglerud, 0612 Oslo Bengt Fredrik Straith bfs@hjellnesconsult.no 901 22 324 http://www.hjellnesconsult.no/ Konsulent
Ramboll Norge Trondheim Mellomila 79, 7493 Trondheim Lise Støver lise.stover@ramboll.no 98 01 84 99 http://www.ramboll.no Konsulent
Orbicon AB Exportgatan 38 C, 422 46 Hisings Backa, Sverige Mattias Andersson MAND@orbicon.se 0046 706859300 http://www.orbicon.se Konsulent
DMR miljo og geoteknikk AS Smedgata 32, N-0651 Oslo Michael E. Nielsen men@dmr.as 94 05 00 00 http://www.dmr.as Konsulent
Geode Consult Pb 97, N 1378 Nesbru Elisabeth Håker Sanne esanne@geode.no 990 11 431 http://www.geode.no Konsulent
Sparks AS Strøket 8, N-1383 Asker Geir Markussen gm@sparks.as 92823891 http://www.sparks.as Konsulent
NIRAS Norge AS Ipark, Prof. Olav Hanssens vei 7a, 4021 Stavanger Mari Sunde mari.sunde@niras.com 908 35 193 http://www.nirasnorge.no/ Konsulent
GrunnTeknikk AS GrunnTeknikk AS, Pb 37, 3108 Vear Kajsa Onshuus kajsa@grunnteknikk.no 926 66 294 http://www.grunnteknikk.no Konsulent
Alta kommune Postboks 1403, 9506 ALTA Jon-Håvar Haukland jonhavar.haukland@alta.kommune.no 78 45 51 35 / 913 42 536 http://www.alta.kommune.no Kommune
Bergen kommune Postboks 7700, 5020 Bergen Per Vikse per.vikse@bergen.kommune.no 55 56 60 62 http://www.bergen.kommune.no Kommune
Bodø kommune Pb. 319, 8001 Bodo Ingunn Øvsthus ingunn.ovsthus@bodo.kommune.no 75 55 52 00 http://www.bodo.kommune.no Kommune
Hammerfest kommune Kommunehuset, 9600 Hammerfest Tor Harry Bjørn tor.harry.bjorn@hammerfest.kommune.no 78 40 20 00 http://www.hammerfest.kommune.no Kommune
Displaying 1–50 of 94 1 2