Medlemsregister

For å sortere, for eksempel på “virksomhet”, klikk på kolonnetittel.

Displaying 1–50 of 94 1 2
Firmanavn Adresse Kontakt Epost Telefon Nettside Virksomhet
Savaterra oy Ahjotie 21-23, 96300 Rovaniemi, Finland Jussi Uotila jussi.uotila@savaterra.fi +358400772975 / +358162114600 http://www.savaterra.fi Entreprenør
Boskalis Sweden ab Vassgatan 3D, 4150 SE 41502 Göteborg, Sverige Michael Törnqvist mt@boskalis.se +46 315 07 338 http://www.boskalis.se Entreprenør
Orbicon AB Exportgatan 38 C, 422 46 Hisings Backa, Sverige Mattias Andersson MAND@orbicon.se 0046 706859300 http://www.orbicon.se Konsulent
Oslo kommune. Eiendom og Byutvikling EBY P.b. 4753 Sofienberg, 0506 Oslo Steinar Sidselrud steinar.sidselrud@eby.oslo.kommune.no 02180 http://www.eby.oslo.kommune.no Kommune
Oslo kommune. Bymiljøetaten i Oslo kommune Maridalsvn. 3, 0178 OSLO Hans Kristian Daviknes hanskristian.daviknes@bym.oslo.kommune.no 02180 http://www.hev.oslo.kommune.no Kommune
NIBIO Fredrik A. Dahlsvei, 1432 Ås Øistein Vethe oistein.vethe@bioforsk.no 03246 http://www.nibio.no/ FoU / Undervisning
RVS as Elektroveien 9, 3300 Hokksund Preben Holther Ellingsen phe@rvsas.no 07060 http://www.rvsas.no Entreprenør
Fylkesmannen i Oslo og Akershus Pb. 8111 Dep, 0032 Oslo Kari Skogen fmoaksk@fylkesmannen.no 22 00 36 69 http://www.fylkesmannen.no/Oslo-og-Akershus Statlig
NGI Pb. 3930 Ullevål, 0806 Oslo Paul Sverdrup paul.cappelen@ngi.no 22 02 30 00 http://www.ngi.no Konsulent
Geovita as Lilleakerveien 4A, 0283 Oslo Torbjørn Johansen torbjorn.johansen@geovita.no 22 51 31 90 http://www.geovita.no Konsulent
ALS Laboratory Group Norway As Postboks 643 Skøyen, 0214 Oslo Torgeir Rødsand torgeir.rodsand@alsglobal.com 22131801 http://www.alsglobal.no Analyselab.
Premium Green Technologies Norway AS Strandveien 50 C , 1366 Lysaker Karl Dietrichs post@pgtn.no 23 17 55 00 http://www.pgtn.no Entreprenør
R3 Entreprenor AS Østre Aker vei 219, 0976 Oslo Said Moqim Bani Hashem said@r3.no 23035366, 95082879 http://www.r3.no Entreprenør
Promitek as Bachetomta, Lierstranda, 3400 Lier Svein Bøe svein@promitek.com 32 83 74 40 http://www.promitek.com Konsulent
Tønsberg kommune Pb. 2410, 3104 Tønsberg Kjell Thu kjell.thu@tonsberg.kommune.no 33 34 87 19 / 924 48 012 http://www.tonsberg.kommune.no Kommune
Fylkesmannen i Vestfold Pb. 2076, 3103 Tønsberg Trine Bull-Hansen fmvetbh@fylkesmannen.no 33 37 11 59 http://www.fylkesmannen/Vestfold Statlig
Fylkesmannen i Telemark Pb. 2603, 3702 Skien Gunnar Djuvik fmtegdj@fylkesmannen.no 35 58 61 67 http://www.fylkesmannen.no/Telemark Statlig
Heroya Industripark AS Herøya Industripark AS, Postboks 1007, 3905 Porsgrunn Tone Rabe tone.rabe@hipark.no 35 92 65 68 / 957 94 445 http://www.heroya-industripark.no/no/ Eiendom
Hogskolen i Sorost-Norge Postboks 235, 3603 Kongsberg Live S. Vestgarden Live.S.Vestgarden@usn.no 35952797 http://www.usn.no FoU / Undervisning
Fylkesmannen i Aust- og Vest-Agder Postboks 788 Stoa, 4809 Arendal Solvår Reiten fmavsre@fylkesmannen.no 37 01 75 00 https://www.fylkesmannen.no/Aust--og-Vest-Agder/ Statlig
Avfall Sør as Pb. 4094, 4689 Kristiansand S Britt G. Iversen bgi@avfallsor.no 38 17 70 72 http://www.avfallsor.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Agder marine as Marviksveien 120, 4632 Kristiansand S Petter Høivold petter@agdermarine.no 38042290 http://www.agdermarine.no Entreprenør
Kristiansand kommune Postboks 417 Lundsiden, 4604 Kristiansand S Marianne Bliksås marianne.bliksas@kristiansand.kommune.no 38243025 http://www.kristiansand.kommune.no Kommune
Skanska Norge as Postboks 1175 Sentrum, 0107 Oslo Randi Lekanger randi.lekanger@skanska.no 40 00 64 00 / 928 51 658 http://www.skanska.no Entreprenør
Perpetuum AS Stakkevollveien 41, 9010 Tromsø Trond Arntsen tra@perpetuum.no 40488003 http://www.perpetuum.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Veidekke entreprenør Postboks 504 Skøyen, 0214 Oslo Tore Frogner tore.frogner@veidekke.no 41 66 05 29 http://www.veidekke.no Entreprenør
Horten kommune Rådhuset i Horten, Postboks 10, 3191 Horten Trude Movig trude.movig@horten.kommune.no 414 02 024 http://www.horten.kommune.no Kommune
Envisan Envisan NV Norwegian Branch, Transittgata 18, 7042 Trondheim Bart Van Renterghem bart.vanrenterghem@envisan.com 450 80 348 http://www.envisan.com Entreprenør
Bane NOR Biskop Gunnerus' gate 14, Oslo Gry Dahl Gry.Dahl@banenor.no 456 33 963 http://www.banenor.no Eiendom
Miljokalk AS Pb. 53, 1309 Rud Martin Mengede martin.mengede@kalk.no 46 92 85 24 http://www.kalk.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
IFE Instituttveien 18, 2007 Kjeller Ingar Johansen ingar.johansen@ife.no 48156929 http://www.ife.no/en/ife/departments/environmental_technology FoU / Undervisning
Sandnes kommune Postboks 583, 4305 Sandnes Hanne Grethe SKien hanne.grete.skien@sandnes.kommune.no 51 33 57 06 http://www.sandnes.kommune.no Kommune
Fana Stein & Gjenvinning as Fanaveien 221, 5239 Rådal Karsten Gundersen karsten@fsg.no 55 11 87 00 http://www.fsg.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Bergen kommune Postboks 7700, 5020 Bergen Per Vikse per.vikse@bergen.kommune.no 55 56 60 62 http://www.bergen.kommune.no Kommune
Fylkesmannen i Hordaland Pb. 7310, 5012 Bergen Kjell Kvingedal fmhokkv@fylkesmannen.no 55 57 23 12 / 975 04 050 http://www.fylkesmannen.no/Hordaland Statlig
Lillehammer kommune Storgt. 51, Serviceboks 2626 Lillehammer Anne Marit Tangnes anne.marit.tangnes@lillehammer.kommune.no 61 05 05 00 http://www.lillehammer.kommune.no Kommune
Gjovik kommune Gjøvik kommune, Postboks 630, 2810 Gjøvik Inger Katharina Gregersen igg@gjovik.kommune.no 61 18 95 57 http://www.gjovik.kommune.no Kommune
Hamar kommune Postboks 4063, 2306 Hamar Renathe Ryberg Renathe.Ryberg@hamar.kommune.no 62 56 32 01 http://www.hamar.kommune.no Kommune
Norconsult as Postboks 626, 1303 Sandvika Vegard Kvisle vegard.kvisle@norconsult.com 67 57 10 97 http://www.norconsult.no Konsulent
Bærum kommune 1304 Sandvika Mona Trehjørningen mon.trehjorningen@baerum.kommune.no 67504418 http://www.baerum.kommune.no Kommune
Rokke Avfallsanlegg Postboks 150, 1751 Halden Kåre Edvardsen kare.edvardsen@halden.kommune.no 69 17 45 91 / 970 25 013 http://www.halden.kommune.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Fylkesmannen i Ostfold Vogtsgate 17, 1532 Moss Ildikó Nordensvan fmosiln@fylkesmannen.no 69 24 71 31 http://www.fylkesmannen.no/ostfold Statlig
FREVAR KF Habornveien 61, 1630 Gamle Fredrikstad Maryanne Ågård Hansen hmaa@fredrikstad.kommune.no 69357340 / 41449415 http://www.frevar.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Ålesund kommune Ålesund rådhus, Keiser Wilhelmsgate 11, 6003 Ålesund Rose Mari Refsnes rose.mari.refsnes@alesund.kommune.no 70 16 27 42 / 70 16 20 00 http://www.alesund.kommune.no Kommune
Sibelco Nordic as Åheim Plant, 6146 Åheim Jermund Rekkedal jermund.rekkedal@sibelco.com 70024824 / 91643119 http://www.sibelco.eu Konsulent
Fylkesmannen i Møre og Romsdal Fylkeshuset, 6404 Molde Anne Melbø fmmranml@fylkesmannen.no 71 25 85 15 / 977 04 591 http://www.fylkesmannen.no/More-og-Romsdal Statlig
Kristiansund kommune Pb. 178, 6501 Kristiansund Linn S. Stokke linn.stamnes-stokke@kristiansund.kommune.no 71 57 42 22 http://www.kristiansund.no Kommune
Fylkesmannen i Sør-Trøndelag Statens Hus, Pb. 4710, Sluppen, 7468 Trondheim Torill Espedal fmsttes@fylkesmannen.no 73 19 90 06 http://www.fylkesmannen.no/Sor-Trondelag/ Statlig
NTNU - Institutt for geologi og bergteknikk Sæm Selandsvei 1, 7491 Trondheim Bjørge Brattli bjorge.brattli@ntnu.no 73 59 48 21 http://www.ntnu.no/igb FoU / Undervisning
Direktoratet for Mineralforvaltning Leiv Eirikssonsvei 39, 7040 Trondheim Randi Grini randi.grini@dirmin.no 73 90 40 50 http://www.dirmin.no Statlig
Displaying 1–50 of 94 1 2