Medlemsregister

For å sortere, for eksempel på “virksomhet”, klikk på kolonnetittel.

Displaying 1–50 of 94 1 2
Firmanavn Adresse  Kontakt Epost Telefon Nettside Virksomhet
R3 Entreprenor AS Østre Aker vei 219, 0976 Oslo Said Moqim Bani Hashem said@r3.no 23035366, 95082879 http://www.r3.no Entreprenør
Miljovakta AS Østensjøveien 15d, 0661 Oslo Fred Ytterdahl fred@miljovakta.no 932 10 567 http://www.miljovakta.no Entreprenør
Ålesund kommune Ålesund rådhus, Keiser Wilhelmsgate 11, 6003 Ålesund Rose Mari Refsnes rose.mari.refsnes@alesund.kommune.no 70 16 27 42 / 70 16 20 00 http://www.alesund.kommune.no Kommune
Sibelco Nordic as Åheim Plant, 6146 Åheim Jermund Rekkedal jermund.rekkedal@sibelco.com 70024824 / 91643119 http://www.sibelco.eu Konsulent
Bergmesteren Raudsand as Vågeveien 7, 6509 Kristiansund Harald Storvik harald@envoilution.com 982 44 677 http://- Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Fylkesmannen i Ostfold Vogtsgate 17, 1532 Moss Ildikó Nordensvan fmosiln@fylkesmannen.no 69 24 71 31 http://www.fylkesmannen.no/ostfold Statlig
DNV GL as Veritasveien 1, 1322 Høvik Jens Laugesen jens.laugesen@dnvgl.com 970 269 58 http://www.dnvgl.com Konsulent
Boskalis Sweden ab Vassgatan 3D, 4150 SE 41502 Göteborg, Sverige Michael Törnqvist mt@boskalis.se +46 315 07 338 http://www.boskalis.se Entreprenør
Sirkula IKS Vangsveien 143, Pb. 4065, 2306 Hamar Britt Solvår Morken Britt.Solvar.Morken@sirkula.no 926 03 764 http://www.sirkula.no Mottaks-/Behandlingsanlegg
NTNU - Institutt for geologi og bergteknikk Sæm Selandsvei 1, 7491 Trondheim Bjørge Brattli bjorge.brattli@ntnu.no 73 59 48 21 http://www.ntnu.no/igb FoU / Undervisning
Sparks AS Strøket 8, N-1383 Asker Geir Markussen gm@sparks.as 92823891 http://www.sparks.as Konsulent
Premium Green Technologies Norway AS Strandveien 50 C , 1366 Lysaker Karl Dietrichs post@pgtn.no 23 17 55 00 http://www.pgtn.no Entreprenør
Lillehammer kommune Storgt. 51, Serviceboks 2626 Lillehammer Anne Marit Tangnes anne.marit.tangnes@lillehammer.kommune.no 61 05 05 00 http://www.lillehammer.kommune.no Kommune
Fylkesmannen i Sør-Trøndelag Statens Hus, Pb. 4710, Sluppen, 7468 Trondheim Torill Espedal fmsttes@fylkesmannen.no 73 19 90 06 http://www.fylkesmannen.no/Sor-Trondelag/ Statlig
Fylkesmannen i Nordland Statens Hus, Moloveiene 10, 8002 Bodø Oddlaug E. Knutsen fmnooek@fylkesmannen.no 75 53 15 55 http://www.fylkesmannen.no/Nordland Statlig
Fylkesmannen i Finnmark Statens hus, 9815 Vadsø Vigdis Johnsen fmfivjo@fylkesmannen.no 78 95 03 72 / 78 95 03 00 http://www.fylkesmannen.no/finnmark Statlig
Perpetuum AS Stakkevollveien 41, 9010 Tromsø Trond Arntsen tra@perpetuum.no 40488003 http://www.perpetuum.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Ragn-Sells Miljosanering AS Solheimveien 112, 1473 Lørenskog Bjørn Raino Ankersen bjornraino.ankersen@ragnsells.com 98 29 95 50 http://www.ragnsells.no Entreprenør
DMR miljo og geoteknikk AS Smedgata 32, N-0651 Oslo Michael E. Nielsen men@dmr.as 94 05 00 00 http://www.dmr.as Konsulent
Omya Hustadmarmor AS Sjøvegen 69, 6440 Elnesvagen Arnstein Amundsen arnstein.amundsen@omya.com 916 30 760 http://www.omya.com Entreprenør
NOAH as Serviceboks H, 3081 Holmestrand Bjørn Engelstad bjornE@noah.no 976 27 335 http://www.noah.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Kystverket Senter for Utbygging, Postboks 1502, 6025 Ålesund Camilla Anita camilla.spansvoll@kystverket.no 952 49 093 http://www.kystverket.no Statlig
Horten kommune Rådhuset i Horten, Postboks 10, 3191 Horten Trude Movig trude.movig@horten.kommune.no 414 02 024 http://www.horten.kommune.no Kommune
Hjellnes Consult as Postboks 91, Manglerud, 0612 Oslo Bengt Fredrik Straith bfs@hjellnesconsult.no 901 22 324 http://www.hjellnesconsult.no/ Konsulent
Statsbygg Postboks 8106 Dep. 0032 Oslo Rajesh Narsinh Sharma rash@statsbygg.no 815 55 045/ 95 19 16 51 http://www.statsbygg.no Eiendom
Fylkesmannen i Aust- og Vest-Agder Postboks 788 Stoa, 4809 Arendal Solvår Reiten fmavsre@fylkesmannen.no 37 01 75 00 https://www.fylkesmannen.no/Aust--og-Vest-Agder/ Statlig
Bergen kommune Postboks 7700, 5020 Bergen Per Vikse per.vikse@bergen.kommune.no 55 56 60 62 http://www.bergen.kommune.no Kommune
ALS Laboratory Group Norway As Postboks 643 Skøyen, 0214 Oslo Torgeir Rødsand torgeir.rodsand@alsglobal.com 22131801 http://www.alsglobal.no Analyselab.
Norconsult as Postboks 626, 1303 Sandvika Vegard Kvisle vegard.kvisle@norconsult.com 67 57 10 97 http://www.norconsult.no Konsulent
Sandnes kommune Postboks 583, 4305 Sandnes Hanne Grethe SKien hanne.grete.skien@sandnes.kommune.no 51 33 57 06 http://www.sandnes.kommune.no Kommune
Franzefoss AS Postboks 53, 1309 Rud Astrid Drake astrid.drake@franzefoss.no 90 517 519 http://www.franzefoss.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Veidekke entreprenør Postboks 504 Skøyen, 0214 Oslo Tore Frogner tore.frogner@veidekke.no 41 66 05 29 http://www.veidekke.no Entreprenør
Mo Industripark AS Postboks 500, 8601 Mo i Rana Kjell Arne Hagen kjell.hagen@mip.no 918 79 884 http://Hagen Eiendom
Kristiansand kommune Postboks 417 Lundsiden, 4604 Kristiansand S Marianne Bliksås marianne.bliksas@kristiansand.kommune.no 38243025 http://www.kristiansand.kommune.no Kommune
Hamar kommune Postboks 4063, 2306 Hamar Renathe Ryberg Renathe.Ryberg@hamar.kommune.no 62 56 32 01 http://www.hamar.kommune.no Kommune
Trondheim kommune Postboks 2399 Torgarden, 7004 Trondheim Camilla Østerlie Borgersen camilla.borgersen@trondheim.kommune.no 95 99 28 15 http://www.trondheim.kommune.no Kommune
Hogskolen i Sorost-Norge Postboks 235, 3603 Kongsberg Live S. Vestgarden Live.S.Vestgarden@usn.no 35952797 http://www.usn.no FoU / Undervisning
Multiconsult as Postboks 198 Skøyen, 0213 Oslo Ida-Marie Arnesen Ida-Marie.Arnesen@multiconsult.no 91 74 74 45 http://www.multiconsult.no Konsulent
Rokke Avfallsanlegg Postboks 150, 1751 Halden Kåre Edvardsen kare.edvardsen@halden.kommune.no 69 17 45 91 / 970 25 013 http://www.halden.kommune.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Alta kommune Postboks 1403, 9506 ALTA Jon-Håvar Haukland jonhavar.haukland@alta.kommune.no 78 45 51 35 / 913 42 536 http://www.alta.kommune.no Kommune
Skanska Norge as Postboks 1175 Sentrum, 0107 Oslo Randi Lekanger randi.lekanger@skanska.no 40 00 64 00 / 928 51 658 http://www.skanska.no Entreprenør
Forsvarsbygg Ressurssenter Postboks 405 Sentrum, 0103 Oslo Harald Bjørnstad harald.bjornstad@forsvarsbygg.no 959 27 778 http://www.forsvarsbygg.no Eiendom
Fylkesmannen i Oslo og Akershus Pb. 8111 Dep, 0032 Oslo Kari Skogen fmoaksk@fylkesmannen.no 22 00 36 69 http://www.fylkesmannen.no/Oslo-og-Akershus Statlig
Fylkesmannen i Hordaland Pb. 7310, 5012 Bergen Kjell Kvingedal fmhokkv@fylkesmannen.no 55 57 23 12 / 975 04 050 http://www.fylkesmannen.no/Hordaland Statlig
Miljokalk AS Pb. 53, 1309 Rud Martin Mengede martin.mengede@kalk.no 46 92 85 24 http://www.kalk.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Avfall Sør as Pb. 4094, 4689 Kristiansand S Britt G. Iversen bgi@avfallsor.no 38 17 70 72 http://www.avfallsor.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Sweco Norge as Pb. 400, 1327 Lysaker Kim Rudolph-Lund krl@sweco.no 9305 4452 http://www.sweco.no Konsulent
NGI Pb. 3930 Ullevål, 0806 Oslo Paul Sverdrup paul.cappelen@ngi.no 22 02 30 00 http://www.ngi.no Konsulent
Bodø kommune Pb. 319, 8001 Bodo Ingunn Øvsthus ingunn.ovsthus@bodo.kommune.no 75 55 52 00 http://www.bodo.kommune.no Kommune
Fylkesmannen i Telemark Pb. 2603, 3702 Skien Gunnar Djuvik fmtegdj@fylkesmannen.no 35 58 61 67 http://www.fylkesmannen.no/Telemark Statlig
Displaying 1–50 of 94 1 2