Medlemsregister

For å sortere, for eksempel på “virksomhet”, klikk på kolonnetittel.

Displaying 1–50 of 97 1 2
Firmanavn  Adresse Kontakt Epost Telefon Nettside Virksomhet
Ålesund kommune Ålesund rådhus, Keiser Wilhelmsgate 11, 6003 Ålesund Rose Mari Refsnes rose.mari.refsnes@alesund.kommune.no 70 16 27 42 / 70 16 20 00 http://www.alesund.kommune.no Kommune
Veidekke entreprenør Postboks 504 Skøyen, 0214 Oslo Lars Even Paulsrud lep@veidekke.no 977 47 426 http://www.veidekke.no Entreprenør
UnionConsult AS Ryensvingen 5 0680 Oslo Tor Kristensen tor.kristensen@unionconsult.no 91916111 / 47674928 http://www.unionconsult.no Konsulent
Tønsberg kommune Pb. 2410, 3104 Tønsberg Kjell Thu kjell.thu@tonsberg.kommune.no 33 34 87 19 / 924 48 012 http://www.tonsberg.kommune.no Kommune
Trondheim kommune Postboks 2399 Torgarden, 7004 Trondheim Camilla Østerlie Borgersen camilla.borgersen@trondheim.kommune.no 95 99 28 15 http://www.trondheim.kommune.no Kommune
Tromso kommune Rådhuset, Postboks 6900, 9299 Tromsø Lars Ferdinand Øvergaard Lars.Ferdinand.Overgaard@tromso.kommune.no 92261229 http://www.tromso.kommune.no Kommune
SYNLAB Bekkeliveien 2, N-2315 Hamar Christian Nydal cn@synlab.no 950 54 626 http://www.synlab.no Analyselab.
Sweco Norge as Pb. 400, 1327 Lysaker Grootjans Karel Karel.Grootjans@sweco.no 465 82 503 http://www.sweco.no Konsulent
Statsbygg Postboks 8106 Dep. 0032 Oslo Rajesh Narsinh Sharma rash@statsbygg.no 815 55 045/ 95 19 16 51 http://www.statsbygg.no Eiendom
Sparks AS Strøket 8, N-1383 Asker Geir Markussen gm@sparks.as 92823891 http://www.sparks.as Konsulent
Skanska Norge as Postboks 1175 Sentrum, 0107 Oslo Randi Lekanger randi.lekanger@skanska.no 40 00 64 00 / 928 51 658 http://www.skanska.no Entreprenør
Skaaret Landskap as Drengsrudbekken 11, pb 138, 1371 Asker Stein Anders Sundbye stein@skaaret.no 9010 5718 http://www.skaaret.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Sirkula IKS Vangsveien 143, Pb. 4065, 2306 Hamar Britt Solvår Morken Britt.Solvar.Morken@sirkula.no 926 03 764 http://www.sirkula.no Mottaks-/Behandlingsanlegg
SINTEF Molab AS Mo Industripark, 8607 Mo i Rana Wenche Brennbakk wenche.brennbakk@molab.no 975 28 662 http://www.sintefmolab.no%20 Analyselab.
Sibelco Nordic as Åheim Plant, 6146 Åheim Jermund Rekkedal jermund.rekkedal@sibelco.com 70024824 / 91643119 http://www.sibelco.eu Konsulent
Separation Technology AS Herøya Næringspark, Tormod Gjestlandsv. 16, 3936 Porsgrunn Per Sveum ps@septec.no 958 28 694 http://www.septec.no Entreprenør
Savaterra oy Ahjotie 21-23, 96300 Rovaniemi, Finland Jussi Uotila jussi.uotila@savaterra.fi +358400772975 / +358162114600 http://www.savaterra.fi Entreprenør
Sarpsborg kommune Glengsgata 38, 1706 Sarpsborg Signe Bergum signe.bergum@sarpsborg.com 40436154 http://www.sarpsborg.com Kommune
Sandnes kommune Postboks 583, 4305 Sandnes Hanne Grethe SKien hanne.grete.skien@sandnes.kommune.no 51 33 57 06 http://www.sandnes.kommune.no Kommune
RVS as Elektroveien 9, 3300 Hokksund Preben Holther Ellingsen phe@rvsas.no 07060 http://www.rvsas.no Entreprenør
Rokke Avfallsanlegg Postboks 150, 1751 Halden Kåre Edvardsen kare.edvardsen@halden.kommune.no 69 17 45 91 / 970 25 013 http://www.halden.kommune.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Ringsaker kommune Brugata 2, 2380 Brumunddal Ikram Jacobsen Amro ikram.jacobsen.amro@ringsaker.kommune.no 62335139 http://www.ringsaker.kommune.no Kommune
Rambøll Norge as Pb 427 Skøyen, 0213 Oslo Eva Aakre eva.aakre@ramboll.no 940 539 13 http://www.ramboll.no Konsulent
Ramboll Norge Trondheim Mellomila 79, 7493 Trondheim Lise Støver lise.stover@ramboll.no 98 01 84 99 http://www.ramboll.no Konsulent
Ragn-Sells Miljosanering AS Solheimveien 112, 1473 Lørenskog Bjørn Raino Ankersen bjornraino.ankersen@ragnsells.com 98 29 95 50 http://www.ragnsells.no Entreprenør
R3 Entreprenor AS Østre Aker vei 219, 0976 Oslo Said Moqim Bani Hashem said@r3.no 23035366, 95082879 http://www.r3.no Entreprenør
Oslo kommune. Eiendom og Byutvikling EBY P.b. 4753 Sofienberg, 0506 Oslo Steinar Sidselrud steinar.sidselrud@eby.oslo.kommune.no 02180 http://www.eby.oslo.kommune.no Kommune
Oslo kommune. Bymiljøetaten i Oslo kommune Maridalsvn. 3, 0178 OSLO Hans Kristian Daviknes hanskristian.daviknes@bym.oslo.kommune.no 02180 http://www.hev.oslo.kommune.no Kommune
Omya Hustadmarmor AS Sjøvegen 69, 6440 Elnesvagen Arnstein Amundsen arnstein.amundsen@omya.com 916 30 760 http://www.omya.com Entreprenør
NTNU - Institutt for geologi og bergteknikk Sæm Selandsvei 1, 7491 Trondheim Bjørge Brattli bjorge.brattli@ntnu.no 73 59 48 21 http://www.ntnu.no/igb FoU / Undervisning
NRC Norge AS Lysaker Torg 25 1366 Lysaker Kristin Kaasa kristin.kaasa@nrcgroup.no 99 29 29 04 http://www.nrcgroup.com/ Entreprenør
Norsk Gjenvinning m3 Lysaker Torg 35, 1336 Lysaker Randi Warland Kortegaard randi.w.kortegaard@ngn.no 928 68 376 http://www.ngn.no/masser Entreprenør
Norconsult as Postboks 626, 1303 Sandvika Vegard Kvisle vegard.kvisle@norconsult.com 67 57 10 97 http://www.norconsult.no Konsulent
NOAH as Serviceboks H, 3081 Holmestrand Bjørn Engelstad bjornE@noah.no 976 27 335 http://www.noah.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
NIVA Gaustadallèen 21, 0349 Oslo Marianne Olsen Marianne.Olsen@niva.no 95722951 http://www.niva.no FoU / Undervisning
NIRAS Norge AS Ipark, Prof. Olav Hanssens vei 7a, 4021 Stavanger Mari Sunde mari.sunde@niras.com 908 35 193 http://www.nirasnorge.no/ Konsulent
NIBIO Fredrik A. Dahlsvei, 1432 Ås Øistein Vethe oistein.vethe@bioforsk.no 03246 http://www.nibio.no/ FoU / Undervisning
NGI Pb. 3930 Ullevål, 0806 Oslo Paul Sverdrup paul.cappelen@ngi.no 22 02 30 00 http://www.ngi.no Konsulent
Multiconsult as Postboks 198 Skøyen, 0213 Oslo Ida-Marie Arnesen Ida-Marie.Arnesen@multiconsult.no 91 74 74 45 http://www.multiconsult.no Konsulent
Mo Industripark AS Postboks 500, 8601 Mo i Rana Kjell Arne Hagen kjell.hagen@mip.no 918 79 884 http://Hagen Eiendom
Miljovakta AS Østensjøveien 15d, 0661 Oslo Fred Ytterdahl fred@miljovakta.no 932 10 567 http://www.miljovakta.no Entreprenør
Miljokalk AS Pb. 53, 1309 Rud Martin Mengede martin.mengede@kalk.no 46 92 85 24 http://www.kalk.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Matriks AS Gaustadalleen 21 0349 OSLO Sølvi Holmefjord solvi.holmefjord@matriks.no 9755 3811 http://www.matriks.no Utstyrsleverandlør
Lindum as Lerpeveien 155, 3036 Drammen Gorm Thune gorm.thune@lindum.no 93 23 85 94 http://www.lindum.no Mottaks-/ Behandlingsanlegg
Lillehammer kommune Storgt. 51, Serviceboks 2626 Lillehammer Anne Marit Tangnes anne.marit.tangnes@lillehammer.kommune.no 61 05 05 00 http://www.lillehammer.kommune.no Kommune
Kystverket Senter for Utbygging, Postboks 1502, 6025 Ålesund Camilla Anita camilla.spansvoll@kystverket.no 952 49 093 http://www.kystverket.no Statlig
Kristiansand kommune Postboks 417 Lundsiden, 4604 Kristiansand S Marianne Bliksås marianne.bliksas@kristiansand.kommune.no 38243025 http://www.kristiansand.kommune.no Kommune
Implenia Norge AS Fornebuveien 11, 1366 Lysaker Silje Nygaard Holen silje.holen@implenia.com 952 82 150 http://www.implenia.com Entreprenør
IFE Instituttveien 18, 2007 Kjeller Ingar Johansen ingar.johansen@ife.no 48156929 http://www.ife.no/en/ife/departments/environmental_technology FoU / Undervisning
Horten kommune Rådhuset i Horten, Postboks 10, 3191 Horten Trude Movig trude.movig@horten.kommune.no 414 02 024 http://www.horten.kommune.no Kommune
Displaying 1–50 of 97 1 2